BAŞKAN YAZGI, PINAR MAHALLESİNDE HANIMLARA CUMHURBAŞKANLIĞI HALK OYLAMASINI ANLATTI

 

BAŞKAN YAZGI, PINAR MAHALLESİNDE HANIMLARA CUMHURBAŞKANLIĞI HALK OYLAMASINI ANLATTI

Güçlü Türkiye İçin AKSARAY EVET DİYOR

 Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, 16 Nisan’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı halk oylaması için Pınar Mahallesinde hanımlarla bir toplantı gerçekleştirdi.

 Toplantıya, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Fazilet Zehra Köktaş ve çok sayıda mahalle sakini katıldı.

 Pınar Mahallesinde hanımlara hitaben konuşma yapan Başkan Yazgı, 16 nisan’da yapılacak seçimin önemli olduğunu vurgulayarak; Şimdi sizlerde biliyorsunuz. Bu maddelerin içerisinde en önemli şeylerden bir tanesi 5 seneden 5 seneye seçim olacak. Bu bir, ikincisi koalisyon diye bir şey artık olmayacak. Bundan sonra bir tane sorumlu olacak Cumhurbaşkanı onu seçeceğiz. Vekillerimizi seçeceğiz. 16.Nisan’da EVET dediğimizde Çok daha güzel bir ülkeyle hep beraber devam edeceğiz.”

 Pınar Mahallesi sakinlerine belediye hizmetlerini de anlatan Başkan Yazgı, tüm yurtta olduğu gibi Aksaray’da da halkın 16 Nisan’da EVET diyeceğine inandıklarını belirterek, Pınar mahallesindeki vatandaşlara teşekkür etti.

 Başkan Yazgı, toplantı sonrası çocuklara çeşitli hediyeler dağıttı. Ardından da vatandaşların evlerini ziyaret ederek sohbette bulundu. 

Fotoğraflar

Eklenme Tarihi: 20.03.2017