AKSARAY BELEDİYESİ ŞEHRİN HER YERİNDE ÇALIŞIYOR…

 

AKSARAY BELEDİYESİ ŞEHRİN HER YERİNDE ÇALIŞIYOR…

Bir yandan kanalizasyon,yağmur suyu, içme suyu , altyapı, diğer yandan sıcak asfalt ve proje çalışmaları titizlikle devam ediyor.

 Aksaray Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yılda yaz döneminde hummalı bir çalışma içine girdi.

 Şehrin birçok bölgesinde kanalizasyon, içme suyu, yağmur suyu, altyapı ve sıcak asfalt çalışmaları yapılırken, yapımı devam eden büyük projelerdeki çalışmalarda titizlikle sürdürülüyor.

 Akin yolunda genişletme çalışması, Hürriyette anayolda yama çalışması, Cumhuriyet ve Tacin Mahallelerinde asfalt çalışmalarına devam ediyor. 

 Öte yandan Selime Sultan Tematik park, eski terminalin yerine yapılmakta olan Piri Mehmet Paşa Çarşısı, 800 yıllık tarihi hamamın restorasyon çalışmaları da hızla devam ediyor.

AKSARAY’DA BİR İLK OLAN TEMATİK PARKTA SONA GELİNİYOR..

 Toplamda 32 Bin Metre Kare Alan Üzerine İçinde Yürüyüş Parkurları, Kokulu Bahçe Tünelleri, Oyun Alanları, Renkli Tepeler ve Eğitim alanlarının olduğu Tematik Parkta çalışmalar devam ediyor.

ESKİ TERMİNAL YENİ YAŞAM MERKEZİ OLUYOR..

 Şehrin Merkezinde yıllardır atıl vaziyette olan Eski Terminal, Yeni Yaşam Merkezi Oluyor. Piri Mehmet Paşa Çarşı Projesi’nde sona yaklaşıyor.

TARİHİ HAMAM YENİDEN GÜN YÜZÜNE ÇIKARILIYOR..

 Yapılan titiz ve özverili çalışmayla 800 yıllık tarihi yeniden gün yüzüne çıkarıyoruz. 2. Kılıçaslan Hamamı’nda restorasyon çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

VATANDAŞLARIN BAŞKANA VE BELEDİYEYE GÜVENİ TAM

 Aksaray Belediyesinin çalışmalarından memnun olduklarını ifade eden vatandaşlar “Belediyemiz şehrimizin her yerinde çalışma yapıyor. Özellikle altyapı ve yollarda yapılan çalışmalar bizleri çok memnu ediyor. Başkanımız büyük projeleriyle de şehrin çehresini değiştiriyor. İnşallah Aksaray’ımıza en güzel hizmetler yapılacaktır. Bu konuda Başkanımıza ve ekibine güveniyoruz” dediler. 

Fotoğraflar

Eklenme Tarihi: 17.05.2017