BELEDİYE EKİPLERİ, GECE GÜNDÜZ ÇALIŞARAK İÇME SUYU DEPLASE ÇALIŞMASI YAPTI

 

BELEDİYE EKİPLERİ, GECE GÜNDÜZ ÇALIŞARAK İÇME SUYU DEPLASE ÇALIŞMASI YAPTI  

BAŞKAN YAZGI “ÇALIŞMALARIMIZA GÖSTERDİKLERİ ANLAYIŞTAN DOLAYI HALKIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

 Şehre daha iyi hizmet kazandırmak amacıyla Piri Mehmet Paşa Alt-Geçit Projesini başlatan Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, bölgede çok önemli altyapı çalışmaları yapıldığını bu çalışmalardan dolayı zorunlu olarak su kesintisi yaşandığını belirterek, bu konuda gösterdikleri anlayıştan dolayı esnaflara ve Aksaray halkına Teşekkür etti.

 Bölgede yapılan alt geçit proje çalışmalarını her gün yerinde takip eden Başkan Yazgı, gece geç saatlerde sahaya gelerek içme suyu deplase çalışmalarını bizzat yerinde inceledi.

 Başkan Yazgı, içme suyu deplase çalışmaları nedeniyle 21 mahalleye 05.00-24.00 saatleri arasında zorunlu olarak su verilemediğini çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte su verme işleminin başladığını ifade ederek “ Halkımızın da malumu olduğu üzere şehrimize çok güzel bir alt geçit hizmeti yapıyoruz. Tabi burada altyapı çok önemli. İçme suyu, kanalizasyonu, telekomu, doğalgazı hepsi bir anda yapılıp tamamlanması gerekiyor. Biz belediye olarak içme suyu deplase çalışmalarımızı yaptık. Boruların yerinin değişmesi nedeniyle zorunlu olarak su kesintisi oluştu. Burada gece gündüz çalışan ekiplerimize ve özellikle de bize anlayış gösteren değerli halkımıza çok teşekkür ediyorum” dedi. 

 

Fotoğraflar

Eklenme Tarihi: 04.08.2017