ZABITA TEŞKİLATI’NIN 191. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ VE ZABITA HAFTASI…

 

ZABITA TEŞKİLATI’NIN 191. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ VE ZABITA HAFTASI…

BAŞKAN YAZGI’DAN ZABITA TEŞKİLATINA TEŞEKKÜR

 Zabıta Teşkilatı’nın 191’inci kuruluş yıldönümü ve Zabıta Haftası nedeniyle Belediye Başkan Yardımcısı Serdar Baydar öncülüğünde Zabıta Müdürü Engin Et, Ulaşım Hizmetleri Müdürü Hurşit Bozkurt ve Zabıta Memurlarından oluşan heyet Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’yı ziyaret etti.

 Zabıta Müdürlüğü çalışanları, Aksaray Belediyesi’nin her yönü ile örnek, görev bilinci taşıyan ve tecrübeli bir zabıta teşkilatına sahip olduğunu açıkladılar. Zabıta Memurlarının günün her saatinde halka hizmet etmek için görevlerini icra ettiğini belirttiler.

 Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Zabıta Teşkilatı’nın 191. kuruluş yıldönümü ve Zabıta Haftası nedeniyle kendisini ziyaret eden zabıta personelini tebrik etti.

 Belediye Başkanı Yazgı, vatandaşların huzurunu sağlayan, verilen görevlerini fedakârca yerine getiren zabıtaların, yerel yönetimlerin en köklü teşkilatı olduğunu vurguladı ve “Bu anlamlı hafta dolayısıyla Zabıta personellerimizin haftalarını kutlayarak, sergiledikleri çalışma dolayısıyla kendilerine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

Fotoğraflar

Eklenme Tarihi: 11.09.2017