YETİM ÇOCUKLARLA BİR ARAYA GELDİLER

 

YETİM ÇOCUKLARLA BİR ARAYA GELDİLER

MİLLETVEKİLİ SERDENGEÇTİ VE BAŞKAN YAZGI ÇOCUKLARLA TEK TEK İLGİLENDİ

 Aksaray Belediyesi tarafından organize edilen İHH’nın desteği ile yetim çocuklarla buluşma programı düzenlendi. 

 Aksaray Belediyesi Sosyal Tesisinde gerçekleştirilen buluşma programına Ak Parti Aksaray Milletvekili Mustafa Serdengeçti, Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, İHH Aksaray Şube Başkanı Önder Özkan ve yaklaşık 60 yetim çocuk katıldı.

 Yetim çocuklarla birlikte yenilen yemeğin ardından Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, yetim çocuklarla tek tek ilgilendi. Masa masa gezerek çocukların yanlarına gitti. Sürprizinin olduğunu söyledi. Daha sonra çocuklarla hatıra fotoğrafı çektirdi. Ardından Milletvekili Mustafa Serdengeçti, İHH Aksaray Şube Başkanı Önder Özkan ve yetim çocuklarla bahçede oturarak sohbet etti.

 Programın sonunda Aksaray Belediyesinin maskotu Aslancan çocukların yanına geldi. Çocuklar tarafından yoğun ilgi ile karşılaşan Aslancan çocuklarla fotoğraf çektirdi. Başkan Yazgı ve Milletvekili Serdengeçti, çocukların bu mutlu günlerinde onlara çeşitli hediyelerini verdi. 

 İHH Aksaray Şube Başkanı Önder Özkan ve yaklaşık 60 yetim çocuk böyle bir program organize ettiği için Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’ ya teşekkür etti.

 

Belediye Başkanı
Haluk Şahin Yazgı
  • +