BAŞKAN YAZGI’NIN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

 

BAŞKAN YAZGI’NIN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

 

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Başkan Yazgı, mesajında “Sevgi ve dostlukla, birlik-beraberlik içerisinde, huzurla geçireceğimiz bir bayram dileğiyle, değerli Hemşerilerimin ve Müslüman âleminin bayramını kutluyorum” ifadelerini kullandı.

‘Toplumumuza huzur, sofralarımıza bereket getiren dayanışma ve hoşgörü ortamıyla bir Ramazan ayını daha geride bıraktık’ diyen Başkan Yazgı, Mübarek Ramazan ayının ardından bayrama erişmenin olmanın memnuniyetini ve heyecanını yaşadığını belirtti.

Başkan Yazgı mesajının devamında “Asırlardır bizi birbirimize bağlayan, aramızdaki kardeşlik ve dayanışma duygusunun pekiştiren Ramazan Bayramı bizim kültürümüzde önemli  bir yeri vardır. Çünkü Bayramlar, varlık sahiplerinin ihtiyaç sahiplerine yardım ettiği, hayırseverlerin yetimleri sevindirdiği bir gündür.

Bu duygu ve düşüncelerle bayram vesile ile aile büyüklerimizi ziyaret edildiği; çocukların sevindiği; yoksulların, kimsesizlerin hatırlanıp; küskünlerin ve kırgınların barıştığı; sevgi ve dostlukla, birlik-beraberlik içerisinde, huzurla geçireceğimiz bir bayram dileğiyle, tüm Müslüman âleminin ve hemşerilerimin bayramını kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Tarih: 2018-10-26 21:59:50
Belediye Başkanı
Evren Dinçer
  • +