MUZAFFER ÇAKIR SEMT POLİKLİNİĞİ AÇILDI

 

MUZAFFER ÇAKIR SEMT POLİKLİNİĞİ AÇILDI

 

 Aksaray Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi Muzaffer Çakır Semt Polikliniği Fatih Mahallesi’nde düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Törene Vali Aykut Pekmez, AK Parti Grup Başkanvekili ve Milletvekili adayı İlknur İnceöz, Milletvekilleri ve adayları Cengiz Aydoğdu, Mustafa Serdengeçti, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, İl Sağlık Müdürü Cengizhan Kılıçaslan, AK Parti Milletvekili adayı Muhammed Aktaş, MHP Milletvekili adayı Ramazan Kaşlı, ATSO Başkanı Cüneyt Göktaş, sağlık çalışanları ve davetliler katıldı.

Görkemli tören ile kurdelesi kesilen Muzaffer Çakır Semt Polikliniği resmi olarak hizmet vermeye başladı.

Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı olarak hizmet verecek olan Muzaffer Çakır Semt Polikliniği, Ereğlikapı, Fatih, Hürriyet, Mehmet Akif Ersoy, Pınar, Selçuklu, Yavuz Selim Mahalle sakinlerine hizmet verecek.

Her gün gece 24.00’a kadar açık kalacak Semt polikliniğinde Dahiliye, Kardiyoloji, Genel Cerrahi, KBB, Üroloji, Ortapedi gibi bölümlerinin yer aldığı öğrenilirken İl Sağlık Müdürü Cengizhan Kılıçaslan, açılışa katılan davetlilere semt polikliniğini tanıttı.

 

Tarih: 2018-10-26 21:59:50
Belediye Başkanı
Evren Dinçer
  • +