BAŞKAN YAZGI, VATANDAŞLARLA YÜZ YÜZE GÖRÜŞÜP İSTEK VE TALEPLERİNİ DİNLEMEYE DEVAM EDİYOR..

 

BAŞKAN YAZGI, VATANDAŞLARLA YÜZ YÜZE GÖRÜŞÜP İSTEK VE TALEPLERİNİ DİNLEMEYE DEVAM EDİYOR..

VATANDAŞLAR “BAŞKANIMIZDAN VE HALK GÜNÜ’NDEN ÇOK MEMNUNUZ”

 

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’nın her hafta Salı günleri vatandaşlarla bir araya geldiği “Halk Günü” toplantıları büyük ilgi görüyor.  

Her zaman halkın içinde olan Başkan Yazgı, Halk gününde de vatandaşlarla birebir görüşerek istek ve taleplerini dinliyor. Vatandaşların isteklerine çözüm bulunması için ilgili birim müdürlerine talimatlar vererek anında çözüm üretiyor.  

Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, her zaman olduğu gibi bu haftada halk günü münasebetiyle kendisiyle görüşmek isteyen yüzlerce vatandaşı makamında kabul etti.

 Başkan Yazgı, vatandaşların istek ve taleplerini dinledi. Başkan, birçok istek ve talebi daha görüşme esnasında iken çözüme kavuşturdu. Bazı taleplerin not edilerek gerekenin yapılmasını istedi.

Başkanla yüz yüze güreşen vatandaşlar, “Başkanımız sağ olsun bizleri makamında kabul ederek isteklerimizi ve taleplerimizi dinledi ve çözüm bulunması konusunda gerekeni yaptı. Başkanımızdan ve hizmetlerinden çok memnunuz. Başkanımıza bizlere böyle bir imkân sağladığı için Teşekkür ediyoruz” şeklinde konuşarak memnuniyetlerini dile getirdiler.

Belediye Başkanı
Evren Dinçer
  • +