BAŞKAN MAHALLEMİZDE EKİBİ SELÇUKLU MAHALLESİNE HİZMET VERDİ

 

BAŞKAN MAHALLEMİZDE EKİBİ SELÇUKLU MAHALLESİNE HİZMET VERDİ

BAŞKAN YAZGI, SELÇUKLU MAHALLESİNDE MESAİYE BAŞLADI

 

48 mahalleyi kapsayan “Başkan Mahallemizde” projesi adı altında Selçuklu Mahallesine giden Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, 250 kişilik ekibiyle mahallede sabah mesaisine başladı. Hizmet birimleri ile icra ekibinin hazır bulunduğu mahallede gün boyunca tespit edilen eksiklikler ve vatandaşın isteği gün içerisinde bir bir yerine getirildi.

‘Başkan Mahallemde’ projesiyle her gün farklı mahalleye giden Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, önceki gün Selçuklu Mahallesindeydi. Hizmet birim Müdürleri ve Mahalle Muhtarı Hacı Er ile birlikte günün çalışma planını belirleyen Başkan Yazgı, icracı birim personeline talimat vererek çalışma startını verdi. Gün içerisinde mahallelinin istek ve taleplerine anında çözüm üretti.

 

OKULA YENİ BAŞLAYAN ÖĞRENCİLERİN HEYECANINI PAYLAŞTI

Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Selçuklu Mahallesinde ziyaretlerini okullarda başlattı. İlk olarak Mustafa Yazıcı ilk ve orta okulunu ziyaret eden Başkan Yazgı, okula yeni başlayan öğrencilerin ilk ders heyecanına ortak oldu ve öğrencilere içinde kırtasiye malzemeleri bulunan çantalar hediye etti. Ardından da Bilim ve Sanat Merkezi Okuluna bir ziyaret gerçekleştirdi.

Diğer yandan Fen İşleri, Su ve Kanalizasyon, Park Bahçe ve Temizlik İşleri Selçuklu Mahalle sınırları içinde kendi görev alanına giren sahalarda çalışma sergilerken İmar Müdürlüğüne bağlı ekipler, Ulaşım Hizmetleri, Belediye Kapımda Birimi Sosyal İşler, Zabıta, Kültür, Veteriner Hizmetleri bünyesinde görevli personeller mahallede çalışmalarını sürdürdü.

Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, eşi Hasibe Yazgı ile Mahalle muhtarı eşliğinde mahallede ikamet eden yaşlı, hasta ve engelli mahalle sakinlerini evlerinde ziyaret etti. Mahallede iken vatandaşların davetini geri çevirmeyen Başkan Yazgı, evlerine konuk olduğu ve sokakta karşılaştığı vatandaşlarla samimi bir ortamda sohbet etti.

Mahalle sınırları içinde yer alan camilere giderek mahalle sakinleriyle görüşen Başkan Yazgı, vatandaşlardan gelen istek ve talepleri değerlendirdi.

Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, “Başkan Mahallemizde” projesi içinde bulunduğu Selçuklu Mahallesinde, vatandaşlarla Mahalle Meclisinde bir araya geldi. Mahalleli isteklerini doğrudan belediye başkanına iletirken başkan da isteklere tek tek cevap verdi.

Yine her mahallede olduğu gibi Mahalle meclis toplantısından sonra Selçuklu Mahallesinde Açık Hava Sineması etkinliği gerçekleşti.

 

Belediye Başkanı
Haluk Şahin Yazgı
  • +