AİLE HEKİMLERİ YÖNETİMİNDEN BAŞKAN HALUK ŞAHİN YAZGI’YA ZİYARET

AKAHED BAŞKAN DR ŞENOL ATAKAN “ AKSARAY’IMIZ BAŞKANIMIZLA MARKA ŞEHİR OLMA YOLUNDA CİDDİ ADIMLAR ATACAK”

 Kısa adı AKAHED olan Aksaray Aile Hekimleri Derneği Başkanı Dr. Şenol Atakan ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Dr. Tankut Sevim, Dr. Timur Yılmaz, Dr. Atilla Güçsav ve Dr. Erkan Yeşil Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’yı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundular.

AKAHED Başkanı Dr. Şenol Atakan “ Aksaray Aile Hekimleri Derneği olarak aile hekimlerini temsilen Aksaray Belediye Başkanımız Haluk Şahin Yazgı’yı hayırlı olsun ziyaretine geldik. Gerçekten kendisinin Aksaray’a verilen hizmetlerde alınan yolun daha da ileriye gideceğini Aksaray’ı daha güzel günlerin beklediğine inanıyoruz. İnşallah bizlerde bu konuda Başkanımızla birlikte elimizden ne gelirse yardımcı olmaya çalışacağız Aksaray’daki sivil toplum örgütleri olarak. Hayırlı olmasını diliyoruz.

Aksaray’da tecrübeli bir aile hekimliği kadrosu var. Vatandaşta sevindi bizde aile hekimleri olarak memnun olduk. Sağlıkta ciddi bir dönüşüm yaşandı.  İnşallah daha güzel günler bizi bekliyor. Aksaray’ımız başkanımızın değimi ile marka şehir olma yolunda ciddi adımlar atacak.” 

Tarih: 2018-10-26 21:50:43
Belediye Başkanı
Evren Dinçer
  • +