AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI MEHMET ÖZHASEKİ; “AKSARAY’IN HIZLA GELİŞTİĞİNE ŞAHİTLİK EDİYORUZ”

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI MEHMET ÖZHASEKİ;

“AKSARAY’IN HIZLA GELİŞTİĞİNE ŞAHİTLİK EDİYORUZ”

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, AK Parti Aksaray 7. Olağan İl Kongresine katılmak üzere geldiği Aksaray’da ilk olarak hayatını kaybeden Aksaray Belediye Başkanlarından Ahmet Er’in belediye önünde düzenlenen cenaze törenine katıldı. Cenaze töreninden sonra Aksaray Belediyesini ziyaret eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Aksaray’a övgüler yağdırdı ve “Bizler Aksaray’a yabancı değiliz. Aksaray’ın hızla geliştiğine şahitlik ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Aksaray Belediye Başkanlarından Ahmet Er’in cenaze töreninden sonra Aksaray Belediyesini ziyaret eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Belediye Başkanı Evren Dinçer ile bir süre görüştü. 

Belediye Başkanı Evren Dinçer, Aksaray’da hayata geçirdiği proje ve hizmetler ile ilgili Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki’ye brifing sundu. Halen devam eden projelerin son durumu hakkında bilgi verdi.

Aksaray’ın orta Anadolu’da gelişen iller arasında bulunduğunu ifade eden Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki, “Biz zaman zaman illerimizi ziyaret ediyoruz. Ziyaretlerimizde illerimizin röntgenini de çekiyoruz. Ele alınacak bir konu varsa genel merkezimizle o konuyu değerlendirmeye alıyoruz. Belediye başkanlarımız nasıl daha başarılı olurlar bunun gayesini taşıyoruz. Bakanlıklarda işleri varsa koordinesi sağlıyoruz” dedi.

18 yıllık iktidarlık süresi boyunca çok güzel işler yapıldığına dikkat çeken AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki “İktidar olma ve hükümet etme noktasında gelmiş geçmiş tüm iktidarlardan daha başarılıyız. Sağlıkta, ulaşımda, enerjide, savunma sanayisinde ve aklınıza gelen her alanda Allah’a hamdolsun başarılıyız. AK Parti belediyelerimizde hizmette yarışıyor ve çok önemli işler başarıyor” dedi.

Aksaray’da ki çalışmaları yerinde bulunduğu ifade eden Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Belediye Başkanı Evren Dinçer’e yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ederek başarılar diledi. Aksaray’da bulunmaktan memnuniyet duyduğunu söyleyen Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Aksaray’a her konuda destek vermeye hazır olduğunu belirtti.

Tarih: 2021-02-16 19:28:07
Belediye Başkanı
Evren Dinçer
  • +