AKSARAY BELEDİYE BAŞKANI DİNÇER “TÜM ÇOCUKLARIN 23 NİSAN BAYRAMI KUTLU OLSUN”

 

AKSARAY BELEDİYE BAŞKANI DİNÇER “TÜM ÇOCUKLARIN 23 NİSAN BAYRAMI KUTLU OLSUN”

 

Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Dünya çocuklarının buluştuğu ilk ve tek çocuk bayramının sadece ülkemizde kutlandığını ifade eden Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer,  açıklamasında şunları söyledi. “Tüm dünya çocukları arasında sevgi, saygı, dostluk ve kardeşlik bağlarının oluşturulduğu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramının başta Aksaraylı çocuklarımız olmak üzere tüm dünya çocuklarına kutlu olmasını diliyorum.

 Bu bayram, 1981 yılından itibaren sadece ülkemizde tüm dünya çocuklarıyla birlikte kutlanmaya başlanmış, dünyada benzeri olmayan bir bayramdır. Bugünün küçükleri, yarının büyükleri olacağı için bugün çocuklar arasında atılan bu dostluğun temelleri, gelecekte de ülkelerarası dostluğa atılmış bir adım olacaktır.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının ülkemiz ve dünya çocuklarına sevgi, saygı, dostluk, kardeşlik ve barış getirmesini diliyor, hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum”

Tarih: 2019-04-22 09:15:20
Belediye Başkanı
Evren Dinçer
  • +