AKSARAY BELEDİYESİ HAL MÜDÜRLÜĞÜNDE KORONA VİRÜS TEDBİRLERİNİ ARTIRDIAKSARAY BELEDİYESİ HAL MÜDÜRLÜĞÜNDE KORONA VİRÜS TEDBİRLERİNİ ARTIRDI

 

Aksaray Belediyesi her gün binlerce vatandaşın sebze meyve ihtiyacını karşılayan sebze meyve halinde dezenfekte çalışması yaparak yeni tedbirler uygulanacağını duyurdu.

Korona Virüsü salgını nedeniyle şehrin her noktasında dezenfekte çalışmaları ve tedbir uygulamaları alan Aksaray Belediyesi sebze meyve halinde bulunan işyerlerinde dezenfeksiyon çalışması gerçekleştirdi. Yapılan dezenfeksiyon çalışmasının ardından Belediye yetkililerince Hal müdürlüğünde uygulanması gereken tedbirler hal müdürlüğünde bulunan işçi ve işverenlerle paylaşıldı.

Aksaray Belediyesi yetkililerinin paylaştığı bilgilere göre hal müdürlüğünde bulunan vatandaşların; sebze ve meyve gibi gıda ürünlerinin hijyenik bir biçimde vatandaşlara sunulması için toptancı halinde çalışan işçiler, katipler, şoförler ve iş yeri sahipleri eldiven ve maske kullanmaları ayrıca sosyal mesafeyi korumak zorundadır. Şeklinde uyarılar yapıldı.

Tarih: 2020-03-25 14:18:26
Belediye Başkanı
Evren Dinçer
  • +