AKSARAY BELEDİYESİ PAZAR ESNAFININ İÇİNİ ISITTI

AKSARAY BELEDİYESİ PAZAR ESNAFININ İÇİNİ ISITTI

 

 

Aksaray Belediyesi Mobil Çorba ve Lokma aracı ile Çarşamba pazarında esnaflara ve vatandaşlara çorba ve lokma tatlısı ikram etti.

 

Gönül Belediyeciliği uygulamaları ile bugüne kadar birçok hizmeti gerçekleştiren Aksaray Belediyesi, soğuk kış günlerinden vatandaşın içini ısıtmak için şehrin pek çok noktasında halka sıcak çorba ve lokma tatlısı ikram ediyor.

 

Aksaray Belediyesi’nin sosyal Belediyecilik anlayışı ile sürdürdüğü çorba ikramı yıl boyunca mobil araçlarla şehrin birçok noktasında yapılıyor. Ayrıca Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi yanında bulunan çorba evi aracılığı ile de her gün hasta yakınlarına ve sağlık çalışanlarına ücretsiz olarak çorba ikramında bulunuluyor.

 

Aksaray Belediyesi’nin Mobil Çorba ve Lokma aracı ile son olarak Çarşamba pazarında durak verdi. Vatandaşlara soğuk kış gününde çorba ve lokma tatlısı ikram edildi.

 

Covid-19 tedbirleri gözetilerek ikram edilen çorba ve lokma tatlısını alan esnaflar ve vatandaşlar Belediye Başkanı Evren Dinçer’e ve ekibine teşekkür ettiler.

 

 

Tarih: 2021-02-05 13:36:55
Belediye Başkanı
Evren Dinçer
  • +