AKSARAY EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN RESEPSİYON DÜZENLENDİ

169. YIL PASTASI PROTOKOL EŞLERİ TARAFINDAN KESİLDİ

 2014 yılında başarı gösteren emniyet mensuplarına Vali Şeref Ataklı, Komutan Levent Ölmez, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ve diğer protokol üyeleri tarafından çeşitli ödüller verildi.

  Türk Polis Teşkilatının 169. Kuruluş Yıldönümü dolayısıyla Aksaray Emniyet Müdürlüğü tarafından polisevinde resepsiyon düzenlendi.

Resepsiyona, Aksaray Valisi Şeref Atalıklı, eşi Adile Ataklı, Alay Komutanı Albay Levent Ölmez, Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ve eşi Hasibe Yazgı ile Cumhuriyet Başsavcısı Taner Aksakal, Adalet Komisyonu Başkanı Ertuğrul ayar, İdare Mahkemesi başkanı Dinçer Yılmaz, Emniyet Müdürü Mehmet Aslan, Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Mustafa Uçar ile çok sayıda emniyet mensubu katıldı.

Güne özel olarak hazırlanan 169. Yıl pastası Vali eşi Adile Ataklı ve Belediye Başkanı haluk şahin Yazgı’nın eşi Hasibe Yazgı tarafından birlikte kesildi.

Öte yandan 2014 yılında başarı gösteren emniyet mensuplarına Vali Şeref Ataklı, Komutan Levent Ölmez, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ve diğer protokol üyeleri tarafından çeşitli ödüller verildi. 

Tarih: 2018-10-26 21:50:43
Belediye Başkanı
Evren Dinçer
  • +