BAŞKAN DİNÇER GÖREVİNE YENİ BAŞLAYAN ZABITA MEMURLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN DİNÇER GÖREVİNE YENİ BAŞLAYAN ZABITA MEMURLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

 

Belediye Başkanı Evren Dinçer Aksaray Belediyesi hizmet binasında memuriyete yeni başlayan Zabıta Memurları ile bir araya geldi.

Aksaray Belediyesi Zabıta Müdürlüğü bünyesinde görevine başlayan 22 yeni zabıta memuru ile tek tek sohbet eden Başkan Dinçer, zabıta personellerine görevlerinin bilinci hakkında bilgi verdi. Zabıta memurları Belediye Başkanı Evren Dinçer’e çiçek takdiminde bulundular.

Zabıta memurlarına yönelik yaptığı konuşmada devlet memurunun hem iş hayatında hem sosyal hayatında toplumsal bir bilinçle davranması gerektiğinin altını çizen Belediye Başkanı Evren Dinçer yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; ‘’Zabıtalarımız caddede, sokakta ve şehrimizin birçok noktasında kurumumuzun görünen yüzleridir. Göreviniz esnasında veya mesai dışındaki zamanlarınızda hassasiyetli davranmanız gerekmektedir. Vatandaşlarımıza karşı güler yüzlü ve anlayışlı bir duruş ile aksaklıkların önüne geçebilirsiniz. Bizler gönül belediyeciliği anlayışı ile hizmet ediyoruz. Buradan hareketle personellerimizin de buna hassasiyet göstermesini istiyoruz. Görevinizde başarılar diliyorum.’’ Dedi.

Tarih: 2021-02-19 12:05:19
Belediye Başkanı
Evren Dinçer
  • +