BAŞKAN DİNÇER KAPALI ÇARŞI ESNAFINI ZİYARET ETTİ

BAŞKAN DİNÇER KAPALI ÇARŞI ESNAFINI ZİYARET ETTİ

 

Belediye Başkanı Evren Dinçer, Kapalı Çarşıda faaliyet gösteren esnafları ziyaret ederek istek ve taleplerini dinledi.

Pandemi süreci boyunca esnaflara çeşitli ekonomik destek paketleri veren Belediye Başkanı Evren Dinçer Kapalı çarşıya yaptığı ziyarette esnaflarla uzun uzun sohbet etti.

  Pandemi sürecinin esnaflar üzerindeki etkilerinin konuşulduğu ziyarette Belediye Başkanı Evren Dinçer, esnafların sorularını yanıtladı. Aksaray Belediyesi olarak hayata geçirdikleri projeler hakkında bilgi vererek yapımı devam eden projeleri hakkında esnafların görüş ve önerilerini dinledi.

Kapalı çarşı esnafı Belediye Başkanı Evren Dinçer’in hayata geçirdiği projeler için teşekkür ettiler. Esnaflar,  Belediyenin pandemi sürecinde kendilerini hiçbir zaman yalnız bırakmadığını söylediler. Belediye ekiplerinin sık sık kendilerini ziyaret ederek Belediye Başkanı Evren Dinçer’in kendileri için gönderdiği koruyucu maskeleri teslim ettiklerini ifade ettiler.

Esnaflar tarafından güler yüz ile karşılanan Belediye Başkanı Evren Dinçer’de esnafların böyle zorlu bir süreçte sabır ve anlayış ile davranmalarından dolayı teşekkür ederek, devam eden Belediye çalışmalarını yerinde incelemek üzere Kapalı Çarşıdan ayrıldı.

 

Tarih: 2021-02-23 13:05:33
Belediye Başkanı
Evren Dinçer
  • +