BAŞKAN DİNÇER MECLİS ÜYELERİ İLE PROJELERİ İNCELEDİ

 

BAŞKAN DİNÇER MECLİS ÜYELERİ İLE PROJELERİ İNCELEDİ

Belediye Başkanı Evren Dinçer Başkan Yardımcıları ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte yapımı devam eden projelerde incelemelerde bulundu.

Göreve geldiği günden itibaren ortaya koyduğu projeleri yerinde inceleyerek takibini yapan Belediye Başkanı Evren Dinçer, yapımı devam eden projeleri beraberindeki Başkan Yardımcıları ve Meclis Üyeleri ile gezdi. Projelerde gelinen son aşama hakkında bilgiler alan Başkan Dinçer beraberindeki meclis üyelerinin projeler hakkında görüş ve önerilerini değerlendirdi.

Başkan Dinçer ve beraberindeki heyet ilk olarak Bedriye Medresesinde değerlendirmelerde bulunduktan sonra Sevgi Evleri projesinin yapıldığı inşaat şantiyesini, Fen İşleri Şantiyesini, Toki Kapalı Pazar Alanını, Kitap Konaklarını, Yeni Mezar Yerini, Bedir Muhtar Külliyesini, Kalanlar Köprüsünü ve Kalanlar Millet Bahçesini yerinde incelediler.

Yapılan teknik gezi ile ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Evren Dinçer yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; ‘’ Başkan Yardımcılarımız ve Meclis Üyelerimiz ile birlikte yapımına devam ettiğimiz bazı projelerimizi yerinde inceledik. Projelerimizde gelinen son aşamayı hep birlikte değerlendirdik. Heyet olarak yaptığımız bu incelemelerde projelerimizi vatandaşlarımızın nasıl daha verimli şekilde kullanabileceğinin istişaresini yaptık.  Yaptığımız her çalışmayı istişarelere dayalı yapıyoruz. Ortak akıl ve istişarelerle ortaya koyduğumuz projelerimiz vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilecek nitelikte oluyor.’’ Dedi.

Belediye Başkanı Evren Dinçer ve beraberindeki heyet kent merkezindeki projeleri incelemelerinin ardından belediyeye ait halk otobüsü ile Hasan Dağı bölgesine hareket etti.  Belediye Başkanı Evren Dinçer ve beraberindeki heyet Hasan Dağı bölgesinde vatandaşların piknik yapabilecekleri mesire alanında yürütülen çalışmaları incelediler.

Tarih: 2021-01-13 13:28:15
Belediye Başkanı
Evren Dinçer
  • +