BAŞKAN EVREN DİNÇER, ÖĞRENCİLERLE SİNEMA İZLEDİBAŞKAN EVREN DİNÇER, ÖĞRENCİLERLE SİNEMA İZLEDİ

Başkan Dinçer, Öğrencilerle Sinemada Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe Animasyon Filmini İzledi 

 

Aksaray Belediyesi tarafından çocuklara yönelik sosyal ve kültürel faaliyetler devam ediyor. Aksaray Belediyesi ev sahipliğinde hiç sinemaya gitmeyen 175 öğrenci sinema ile buluştu.

Öğrenciler, TRT’ nin katkılarıyla çekimleri tamamlanan Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe adlı animasyonu Aksaray Belediyesinin katkılarıyla izleme imkânı buldu. 

Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’ de sinemaya gelen öğrencileri yalnız bırakmadı. Kendi elleriyle patlamış mısır ve su ikram etti. Başkan Dinçer, öğrencilerle birlikte Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe adlı animasyon filmini izledi.

Belediye Başkanı Evren Dinçer “ Aksaray Belediyemiz tarafından hiç sinemaya gitmeyen 175 tane öğrencimize Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe filminin gösterimine getirdik. Bu filmin çekilmesinde emeği geçen TRT yetkililerine çalışanlarına teşekkür ediyorum. Bu organizasyonları gerçekleştiren ekip arkadaşlarıma da ayrıca teşekkür ediyorum. Gençlerimiz bu vesile ile sinema filmini izlemeye geldiler. Sinema filmi izlemiş olacaklar. Diğer yandan tarihimizde önemli yeri olan tarihi miraslarımızdan Göbeklitepe hakkında bilgi edinmiş olacak. Tarihimizin ve kültürel değerlerimizin tanıtılması açısından hemde sinema kültürel etkinliğini gerçekleştirmek adına güzel bir etkinlik oldu. İnşallah ilerleyen zamanlarda bu tarz etkinliklerimiz ve faaliyetlerimiz devam edecek” dedi.

Sinema çıkışında çok mutlu oldukları gözlenen çocuklar, kendilerine sinema keyfini yaşatan Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’e teşekkür etti

Tarih: 2020-01-13 17:42:58
Belediye Başkanı
Evren Dinçer
  • +