BAŞKAN HALUK ŞAHİN YAZGI “ BABALAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN”

Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı  "Babalarımız çocuklarımızın en büyük kahramanı, çocuklar da babaların en büyük gururudur" dedi.

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Babalar Günü dolayısıyla yaptığı yazılı açıklamada, ailelerine mutlu, huzurlu ve müreffeh bir ortam sağlayabilmek için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan tüm babaları kutladı. 

            Başkan Haluk Şahin Yazgı, başta şehit babaları olmak üzere tüm babaların gününü kutlayarak şunları söyledi "Toplumumuzun temelini oluşturan aile yapısının korunması için hiçbir özveriden kaçınmayan, üstlendikleri maddi sorumlulukların yanı sıra, gösterdikleri hoşgörü, sevgi ve şefkatle aile bağlarının güçlenmesinde büyük rol oynayan babalarımız, ailenin temel direğidir. Evlatları için her türlü fedakârlığa katlanan babaların her zaman isteği, çocukları için iyi bir gelecek hazırlayabilmek ve onların geleceklerini güvence altına alabilmektir.

         Babalarımızın ışıklarından ve doğruluklarından yararlanarak ailesine, vatanına, milletine hayırlı bir evlat olmak onlar için en büyük mutluluktur. Babalarımız çocuklarımızın en büyük kahramanı, çocuklarımız da babaların en yüce gururudur. 
        Başta, değerli evlatlarını vatanımız için feda eden aziz şehitlerimizin babaları olmak üzere, dünyanın en zor ve kutsal görevlerinden birini üstlenmiş olan babalarımızı saygıyla selamlıyor ve tüm babaların bu anlamlı gününü kutluyorum. " 

 

 

Tarih: 2018-10-26 21:50:44
Belediye Başkanı
Evren Dinçer
  • +