BAŞKAN YARDIMCILARI İLHAN VE KEMERKAYA ÖĞRENCİLERE KARNE VE KİTAP DAĞITTILAR

2013-2014 Eğitim-Öğretim Yılının sona ermesi dolayısıyla okullarda karne dağıtım törenleri düzenlendi. Aksaray’da 83 bin 34 öğrenci karnelerini alarak yaz tatiline girdi.

Bu arada Aksaray’daki tüm okullarda olduğu gibi Saadet Güney İmam Hatip Ortaokulunda karne dağıtım töreni düzenlendi.

İmam Hatip Ortaokulundaki karne dağıtım törenine Aksaray Belediye Başkan Yardımcıları Yılmaz İlhan ve Güven Kemerkaya ile çok sayıda öğrenci katıldı.

 Başkan Yardımcısı Güven Kemerkaya, öğrencileri tebrik ederek yaz tatilini boş geçirmemeleri ve bol bol kitap okumaları konusunda tavsiyede bulundu.

Başkan Yardımcısı Yılmaz İlhan’da İmam Hatipli olmanın bir ayrıcalık olduğuna dikkat çekerek “ İmam Hatip Ortaokulu ve lisesinde okumak hakikaten bir ayrıcalıktır. Bende imam hatip mezunuyum sizlerin almış olduğu eğitimleri bende aldım. İnşallah hepiniz ilerde daha iyi yerlerde olursunuz. Bunun içinde çok çalışın ve yaz tatillerinizi hiçbir zaman boş geçirmeyin.”dedi

Yapılan açıklamaların ardından Başkan Yardımcıları Yılmaz İlhan ve Güven Kemerkaya öğrencilere karneleri ile birlikte yaz tatilinde okumaları için kitap dağıttılar ve bundan sonraki eğitim hayatlarında başarı dilediler.

 SAĞLIK MESLEK LİSESİNİN YILSONU ETKİNLİĞİNE KATILDILAR

 Belediye Başkan Yardımcıları Yılmaz İlhan ve Güven Kemerkaya, karne dağıtım töreninin hemen ardından Hızır Anadolu Sağlık Meslek Lisesinin yılsonu etkinliği programına katıldılar.

  Başkan Yardımcıları İlhan ve Kemerkaya sağlık meslek lisesinden mezun olan öğrencilere de başarılar dileyerek okul idarecilerini tebrik ettiler.

 

 

 

Tarih: 2018-10-26 21:50:44
Belediye Başkanı
Evren Dinçer
  • +