BAŞKAN YAZGI ESKİ SANAYİ CADDESİNDE ESNAFLARI ZİYARET ETTİ

 

BAŞKAN YAZGI ESKİ SANAYİ CADDESİNDE ESNAFLARI ZİYARET ETTİ

ESNAFLAR “ BAŞKANIMIZIN ÇALIŞMALARINDAN MEMNUNUZ”

 

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı Eski Sanayi Caddesindeki esnafları ziyaret ederek hem esnafları hem de alış veriş yapan vatandaşların sorunlarını dinledi.  

Cadde esnaflarını tek tek ziyaret eden ve “Bir isteğiniz var mı?” diye soran Başkan Yazgı ve ekibine esnaflar ve vatandaşlar çok büyük ilgi gösterdiler.

Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’ya dua eden esnaflar ve vatandaşlar “ Allah başkanımızdan razı olsun. Başkanımızın çalışmasından memnunuz. İnşallah bundan sonrada Aksaray’ımıza çok güzel hizmetler yapacağına inanıyoruz ve kendisine güveniyoruz. Allah bahtını ve yolunu açık etsin” şeklinde konuştular.

Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı “Biz halkımızın içinden geldik. Her zamanda halkımızın ve esnaflarımızın yanındayız. Sağ olsun bütün esnaflarımız ve hemşerilerimiz bize memnuniyetlerini dile getiriyorlar ve teşekkür ediyorlar. Bizlerde onlara teşekkür ediyoruz. Aksaray’ımızda yaşayan insanlarımız hizmetlerin en güzeline layık. İnşallah onlara ve şehrimize layık olduğu hizmetleri sunacağız. Halkımızın duası ve desteği ile Aksaray’ımızı modern bir şehir haline getireceğiz” Dedi.

Belediye Başkanı
Haluk Şahin Yazgı
  • +