BAŞKAN YAZGI’YA BAŞBAKAN ERDOĞAN’DAN ANLAMLI ÖDÜL

AKSARAY BELEDİYE BAŞKANI HALUK ŞAHİN YAZGI’YA ÖDÜLÜNÜ BAŞBAKAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN TAKDİM ETTİ

 BAŞKAN YAZGI “BU ÖDÜLÜ TÜM AKSARAY HALKIMIZ ADINA ALDIM”

 Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde Aksaray Belediye Başkanlığı görevine seçilen Haluk Şahin Yazgı’yı aldığı rekor oy oranı nedeniyle plaketle ödüllendirdi.

 AK Partili Belediye Başkanları ‘Değerlendirme ve İstişare Toplantısı’ Ankara’da bir otelde gerçekleştirildi.

Başbakan Erdoğan 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde en yüksek oyu alarak göreve seçilen, belde, ilçe, büyükşehir ilçe, il ve büyükşehir belediye başkanlarını plaket ile ödüllendirdi.

Ülke genelindeki 51 İlde yüzde 56,89’luk oy oranı ile AK Parti’nin kazandığı il belediyeleri arasında en fazla oyu alarak ilk 5’şe giren ve dikkatleri üzerine çeken Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’ya plaketini Başbakan Recep Tayyip Erdoğan takdim etti.

 BAŞKAN YAZGI “AKSARAY HALKIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM

 Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı “Yüzde 56.89 oy oranı ile ‘AK Belediyecilik’, AK Parti ve çalışmalarımıza gösterilen teveccüh nedeni ile halkımıza şükranlarımı sunuyorum. Bu başarı tüm Aksaray halkının başarısıdır. Dedi

 

Başkan Yazgı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’dan aldığı ödülü tüm Aksaray halkı adına aldığını da özellikle vurguladı. 

Toplantıda konuşan Başbakan Erdoğan, belediye başkanlarına önemli mesajlar verdi. Bir belediye başkanının yoldan geçerken vatandaşların birbirlerine ‘bak belediye başkanı geçiyor’ demesi yerine ‘bak adam gibi adam geçiyor’ demesi gerektiğini belirten Erdoğan, belediye başkanlarının insanların gönlüne girerek bunu başarması gerektiğini dile getirdi.

 

 

Tarih: 2018-10-26 21:50:44
Belediye Başkanı
Evren Dinçer
  • +