BELEDİYE BAŞKANI EVREN DİNÇER’İN EŞİ MERVE DİNÇER, İHTİYAÇ SAHİBİ VATANDAŞLARI EVLERİNDE ZİYARET EDEREK HAYIR DUALARINI ALIYORBELEDİYE BAŞKANI EVREN DİNÇER’İN EŞİ MERVE DİNÇER, İHTİYAÇ SAHİBİ VATANDAŞLARI EVLERİNDE ZİYARET EDEREK HAYIR DUALARINI ALIYOR

 

Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’in, eşi Merve Dinçer,  ihtiyaç sahibi vatandaşları evlerinden ziyaret ederek hasbıhal edip, gönüllerini ve dualarını alıyor.

Merve Dinçer, özellikle halkla kaynaşma, istek ve önerilerini dinleme ve onlarla hemhal olma anlayışı kapsamında iki ayrı aileye ziyaret gerçekleştirdi.

Başkanın eşi Merve Dinçer, ilk ziyaretini Pamucak Mahallesinde Aksaray Belediyesinden sosyal yardım alan bir aileye yaptı. Eşi vefat eden ve çocuklarıyla yaşam mücadelesi veren genç anne ve çocuklarını ziyaret eden Merve Dinçer, aileye çeşitli hediyeler vererek imkânlar nispetinde her zaman yanlarında olduklarını ifade etti.

Daha sonra Küçük Bölcek Mahallesi’nde kızı ile birlikte yaşayan ihtiyaç sahibi bir aileyi daha ziyaret eden Merve Dinçer, ailenin istek ve sorunlarını dinleyerek hayır dualarını aldı.

Başkanın eşinin ziyaret ettiği vatandaşlar, bizzat evlerine gelerek kendilerini ziyaret eden ve gönüllerini alan Merve Dinçer hanıma bu nazik ziyaretinden dolayı Teşekkür ederek “ Belediye Başkanımız Evren Dinçer beyden ve eşi Merve hanımdan Allah razı olsun. Merve Hanım evlerimize kadar gelerek bizlerle hasbıhal etti. İsteklerimizi dinledi. Ne kadar Teşekkür etsek azdır” şeklinde konuştular ve memnuniyetlerini dile getirdiler.

Tarih: 2019-11-06 11:50:39
Belediye Başkanı
Evren Dinçer
  • +