ÇOCUK AKTİVİTE MERKEZİ YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR

 

ÇOCUK AKTİVİTE MERKEZİ YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR

AKSARAY BELEDİYESİ TARAFINDAN AÇILAN ÇOCUK AKTİVİTE MERKEZİNİ BİNLERCE KİŞİ ZİYARET ETTİ

 

Park Site AVM (ADESE) içerisinde 2. katta açılan Aksaray Belediyesi Çocuk Aktivite Merkezini açıldığı tarihten itibaren binlerce kişi tarafından ziyaret edildi.

Aksaray Belediyesi, yaşlılara yönelik yaptığı Emekli Dinlenme evi, kadınlara yönelik yaptığı Selime Sultan Aktivite merkezi, gençler için yapımı devam eden Gençlik Merkezi ve çocuklar için Çocuk Aktivite Merkezini açtı.

Çocukların sevgi dolu ortamda yetişmesine olanak sağlayan Çocuk Aktivite Merkezinde, Çocuk Kütüphanesi başta olmak üzere Tiyatro Salonu, Robotik Kodlama Eğitimi, Ahşap Atölyeleri, Oyun Odası, Ahşap Oyuncak Atölyesi, Kum Sınıfı ve eski günleri hatırlatan Oyuncak Müzesin de çocuklar gönüllerince eğlendi.

Ailelerin çocukluklarının vazgeçilmez oyuncaklarını da içerisinde bulunduran Çocuk Aktivite Merkezi aileler ve çocukları tarafından yoğun ilgi gördü. Çocuk aktivite Merkezini açıldığı günden itibaren binlerce kişi ziyaret etti.

Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, açılışından itibaren çocuklarımız ve aileleri tarafından yoğun olarak ziyaret gören Çocuk Aktivite Merkezimiz Aksaray’ a hayırlı olsun diyen Başkan Yazgı, çocukların kişisel gelişimlerine katkı sağlayacak bu merkezde, birçok etkinliğin gerçekleşeceğini bildirdi. Çocukların bu merkez sayesinde kendilerini geliştirebileceklerini aktardı. Çocuk Aktivite Merkeze göstermiş olduğu ilgiden dolayı ailelere teşekkür etti.

Vatandaşlar “Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’ nın yapmış olduğu projelerden dolayı teşekkür ederek. Yaşlıların kadınların gençlerin ve çocukların yanında olduğu için ve bu tür projeleri hayata geçirerek insan odaklı Belediyeciliği için çalışmalarında başarılar diliyoruz” Dedi.

Tarih: 2018-12-04 14:05:57
Belediye Başkanı
Evren Dinçer
  • +