EĞİTİM-BİR-SEN ŞUBE BAŞKANI MAHMUT ASLAN’DAN BAŞKAN YAZGI’YA HİZMET TEŞEKKÜRÜ

“ŞEHRİMİZİ EMİN ELLERE TESLİM ETTİK”

ASLAN “BAŞKANIMIZ VE EKİBİ İLE DEĞİŞİKLİKLERİ FARK EDİYORUZ. AKŞAM YATARKEN BAKTIĞIMIZ YERİ SABAH DEĞİŞMİŞ OLARAK GÖRÜYORUZ”

 Türkiye’nin en büyük Eğitim Konfederasyonu olan Eğitim-Bir-Sen’in Aksaray Şube Başkanı Mahmut Aslan, Aksaray’ın genç ve dinamik belediye başkanı Haluk Şahin Yazgı’ya kısa sürede yaptığı hizmetler için teşekkür etti. 

Grand Altuntaş Otelde düzenlenen istişare toplantısında Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ve ekibini misafir eden Eğitim-Bir-Sen Aksaray Şube Başkanı Mahmut Aslan yaptığı açıklamada Başkan Haluk Şahin Yazgı ve ekibi ile birlikte Aksaray’da kısa sürede çok önemli değişiklilikler yapıldığını ifade ederek şunları söyledi

 “Sayın başkanımız ve genç ekibini misafir etmekten gurur duyuyoruz arkadaşlarımızla birlikte başkanımızın yoğun programları neticesinde burada bir istişare yapalım konuşalım, dertleşelim, yapacağımız bir şeyler var mı? Diye bir araya gelmiş bulunduk.Hem bizim tarafımızdan hem başkanımız tarafından. Allah razı olsun hep birlik beraberlik içindeyiz diyoruz, tabi şehrimiz genç, dinamik, eğitim alanında yapılması gerekenler belediyemizin katkıları bize verilecek destek bu konuda şüphemiz yok,

 Arkadaşlarımız genç arkadaşlarımız, başkan yardımcılarımız hepsi bu işin içinden gelme, bilinçli arkadaşlarımız inşallah şehrimiz daha güzel olacak, Sülaha şehrinde Salihler ve emin ellerde.

Başkanımız ve ekibi ile birlikte zaten değişiklikleri fark ediyoruz artık akşam yatarken baktığımız yeri sabah kalktığımızda değişmiş olarak görüyoruz yapım ekibi, yıkım ekibi değil özellikle bilinçli birikimli donanımlı çok şey yapılacağını biliyoruz şimdiden hayırlı olsun diliyoruz geleceği emin ellere teslim ettik şehrimiz her zaman biliyor kime ne yapacağını inşallah bundan sonra hep beraber başkanımızın ve ekibinin arkasında duracağız,  eğitim camiası olarak biz eğitimciler, ışık tutan insanlar olarak elbette her zaman duracağımız yeri biliyoruz teşekkür ediyorum”

Yapılan konuşmaların ardından Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Mahmut Aslan, şehirde kısa sürede çok önemli değişiklikler yapan Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’ya Aksaray’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek plaket takdim etti.

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ise Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Mahmut Aslan ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

 

Tarih: 2018-10-26 21:50:45
Belediye Başkanı
Evren Dinçer
  • +