Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü

BÜLENT SUERİ

KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRÜ

  Misyonumuz

Müdürlügümüzün varolus gerekçesi Kültürel Sosyal ve Sanatsal faaliyetlerin gerçeklestirilmesidir.Çalisanlarimizin kendilerini sürekli yenileyebilmelerine imkan saglayacak egitim ve gelisim firsatlari sunmak, teknolojik gelismeleri takip etmek ilkemizdir. 

Hizmet ve faaliyetlerimizin tasarlanma asamasindan baslayip, uygulanmasina kadar geçen süreçte sarf ettigimiz tüm kaynaklarimizin etkin ve verimli kullanilmasini saglayacak basarili bir yönetim modeli, etkin bir isbirligi ve sürekli gelisim ortami olusturmaktir. 

Belediye Hizmetlerinin halka duyurulmasi yerel ve ulusal basin ile belediye iliskilerini düzenlemek bu hizmeti yaparken çagimiza uygun teknolojiyi kullanarak haber alma özgürlügüne deger verme ve Müdürlügümüzün temel ilkeleri Kanun, yönetmelik, genelgelerle etkin bir hizmet vermektir. 

  Vizyonumuz

Modern ve Çagdas kent olma yolunda ilerleyen sehrimizde vatandasimiza verilecek hizmetin en hizli, dogru ve kaliteli olmasi için egitim düzeyleri yüksek ve deneyimli personel ile faaliyetlerin etkin ve kaliteli olarak gerçeklestirilmesi, halkimizin sanatsal ve kültürel ihtiyaçlarini karsilama adina gerekli olan hizmeti sunmaktir.

Kültür, sanat, turizm ve açik hava reklamciligi alanlarinda ulusal ve uluslararasi düzeyde kabul görecek seviyede ürün ve hizmetler sunarak Türk kültür ve sanatinin tanitilmasi ve yasatilmasina katkida bulunan bir kurulus olabilmektir.

Belediye Başkanı
Evren Dinçer
  • +