Haber

BELEDİYE BAŞKANI EVREN DİNÇER CUMHURİYET VE YUNUS EMRE MAHALLESİ SAKİNLERİYLE İFTARDA BULUŞTU

 

BELEDİYE BAŞKANI EVREN DİNÇER CUMHURİYET VE YUNUS EMRE MAHALLESİ SAKİNLERİYLE İFTARDA BULUŞTU

AKSARAY BELEDİYESİ VE KIZILAY SPONSORLUĞUNDA MAHALLE İFTARI

MUHTARLAR;  İFTAR YEMEĞİ İÇİN BAŞKAN DİNÇER’E TEŞEKKÜR ETTİLER...

 

Aksaray Belediyesinin Mahalle iftarları büyük ilgi görüyor. Aksaray Belediyesi ve Kızılay sponsorluğunda Ramazan ayı dolayısıyla Cumhuriyet Mahallesi ve Yunus Emre Mahallesinin yer aldığı TOKİ bölgesinde binlerce vatandaşa iftar yemeği düzenledi.

İftar yemeğine; Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, Yunus Emre Mahallesi Muhtarı Ramazan Yurddaş, Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Emre Ağaçdelen,  belediye meclis üyeleri, Kızılay Aksaray Şube Başkanı Yusuf Öztürk ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Başkan Evren Dinçer, iftar öncesi alana gelerek Meydanı dolduran vatandaşları selamladı ve  hasbihal etti.

Başkan Evren Dinçer, vatandaşlara hitaben yaptığı konuşmada  “Kaynaşmanın yardımlaşmanın iyilik ve muhabbetin şehrimize mahallemize sardığı bu mübarek ayda siz değerli mahalle sakinlerimizle buluşmak bizleri bir kat daha mutlu etti. Burada baktığımızda çocuğu ile, genci ile yaşlısıyla toplumumuzun her kesiminden bulunan vatandaşlarımızla beraber bu mübarek Ramazan ayının atmosferini birlikte yaşıyoruz. Bunun için Allaha ham ediyoruz. Şükrediyoruz. Bu birlik ve beraberliğimizin daim olması için Cenabı hakka şükrediyoruz. Düzenlemiş olduğumuz bu tür programlarla sizlerle birlikte oluyoruz. Hasbihal etme fırsatı buluyoruz. Daha yakın olma fırsatı buluyoruz. Bundan sonra sizlere ve mahallelerimize nasıl hizmet edeceğiz bunun mücadelesi ve gayreti içinde olacağız. Burada oluşturduğumuz beyaz masada sorunlarınızı direk olarak iletme şansı bulacaksınız. Bizde bunları değerlendirerek hayata geçirmek noktasında gereken çalışmaları yapacağız. Ramazan ayının ülkemize milletimize hayırlı olmasını temenni ediyorum şimdiden Ramazan Bayramınızı tebrik ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Yunus Emre Mahallesi Muhtarı Ramazan Yurddaş ile Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Emre Ağaçdelen iftar sonrası yaptıkları açıklamada başta Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer olmak üzere, mahalle sakinleri onuruna bu güzel iftar sofrasını hazırlayan ve emeği geçen herkese Teşekkür ettiler.