Haber

BELEDİYE BAŞKANI EVREN DİNÇER’İN KADİR GECESİ MESAJI

 

BELEDİYE BAŞKANI EVREN DİNÇER’İN KADİR GECESİ MESAJI

 

Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, Kadir Gecesi münasebetiyle yayımladığı mesajında; “Birlik, dayanışma ve kardeşlik duygularımızın yoğunlaştığı mübarek Ramazan-ı Şerif'in son günlerine yaklaşırken, Kadir Gecesi’ne idrak etmenin coşku ve heyecanını yaşıyoruz” dedi.

Belediye Başkanı Evren Dinçer, mesajında; Mübarek Ramazan-ı Şerif'in içinde bulunan Bin aydan daha hayırlı Kadir Gecesi’ne erişmenin heyecan ve coşkusunu yaşadıklarını belirtti.

Kur’an-ı Kerim’in Kadir gecesinde yeryüzüne inmeye başladığını hatırlatan Başkan Dinçer, “Yüce Kitabımızın inmeye başladığı Kadir Gecesi, bin aydan daha hayırlı bir gecedir. Onun için bu mübarek gecenin hepimizin kalplerine, gönül dünyalarımıza ışık saçmasını, vicdanlarımızı aydınlatmasını, hepimize neşe ve huzur getirmesini temenni ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, bu mübarek gecenin getirdiği esenlik ve selametin başta İslam dünyası olmak üzere milletimizi ve hemşerilerimizi kuşatmasını temenni ediyor, Yüce Mevla’dan bizleri Ramazan Bayramı’na eriştirmesini diliyorum” ifadelerini kullandı.