Haber

VALİ ALİ MANTI VE BELEDİYE BAŞKANI EVREN DİNÇER ÖNCÜLÜĞÜNDEKİ PROTOKOL ÜYELERİ “YAŞLILARI, HASTALARI, YETİMLERİ, POLİSLERİ VE ASKERLERİ ZİYARET EDEREK, BAYRAMLARINI KUTLADILAR”

 

AKSARAY PROTOKÜLÜNDEN ANLAMLI BAYRAM ZİYARETİ

VALİ ALİ MANTI VE BELEDİYE BAŞKANI EVREN DİNÇER ÖNCÜLÜĞÜNDEKİ PRTOKOL ÜYELERİ  “YAŞLILARI, HASTALARI, YETİMLERİ, POLİSLERİ VE ASKERLERİ ZİYARET EDEREK, BAYRAMLARINI KUTLADILAR”

 

Ramazan Bayramı dolayısıyla Aksaray’da protokol üyeleri tarafından bir dizi ziyaretler gerçekleştirildi.

Arefe günü düzenlenen bayramlaşma programına;  Vali Ali Mantı, eşi Işıl Mantı, Aksaray Milletvekilleri;  İlknur İnceöz, Ayhan Erel,  Belediye Başkanı Evren Dinçer, İl Emniyet Müdürü Ali Karabağ, İl Jandarma Komutanı Albay Fuat Anık,  Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, ATSO  Başkanı Cüneyt Göktaş ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı

Bayramlaşma programına  protokol üyeleri ilk olarak, Kadir Üç yıldız Huzurevi´ndeki yaşlıları ziyaret ederek başladılar. Vali, Başkan, Milletvekilleri ve diğer protokol üyeleri, Huzurevinde kalan büyüklerin ellerini öperek hayır dualarını aldılar. Tüm Huzurevi sakinlerine sağlıklı, huzurlu bir ömür dilediler.

Daha sonra Eğitim ve Araştırma Hastanesine geçen protokol üyeleri, burada tedavi görmekte olan hastaları ve yakınlarını ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletip, çeşitli hediyeler verdiler ve bayramlarını kutladılar.

Ziyaret kapsamında daha sonra Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezinde kalan çocukları ziyaret eden protokol üyeleri, burada da çocuklarla bayramlaşarak nice güzel bayramlara kavuşmalarını dilediler.

            Ardından da İl Emniyet Müdürlüğüne geçen protokol üyeleri halkımızın refahı ve huzuru için 7/24 çalışan emniyet mensupları ile bayramlaştı.

Protokol üyeleri son olarak Bu bayramı ailelerinden uzakta, Vatan bekleyerek geçiren Kahraman Mehmetçikleri yalnız bırakmadı. İl Jandarma Komutanlığı'nı ziyaret ederek askerlerin bayramını kutlayan protokol üyeleri; görevleri başındaki tüm askerlere huzurlu, sağlıklı ve güvenli bir bayram geçirmeleri temennisinde bulundular.