Haber

BAŞKAN EVREN DİNÇER, İSTANBUL’DA YAŞAYAN AKSARAYLILARA MİSAFİRPERVERLİKLERİ İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ

 

BAŞKAN EVREN DİNÇER, İSTANBUL’DA YAŞAYAN AKSARAYLILARA MİSAFİRPERVERLİKLERİ İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ

BAŞKAN DİNÇER, “DÜNYANIN NERESİNDE OLURSA OLSUN AKSARAYLI HEMŞEHRİLERİMİZİN YANINDAYIZ”

 

Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, İstanbul’da yaşayan Aksaraylılarla farklı zamanlarda gerçekleşen buluşma toplantılarına katıldı.

Belediye Başkanı Evren Dinçer, İstanbul’da faaliyet gösteren Aksaray Dernekler Federasyonu çatısı altında bulunan Aksaray hemşehri dernekleri temsilcileri ve üyeleri yer aldığı buluşma toplantılarına misafir oluyor. Gerçekleşen buluşmalarda; Dernekler Federasyonu, Aksaraylılar Derneği, Akçakentliler Derneği, İncesulular Derneği, Altınkayalılar Derneği ve Ihlaralılar Derneği gibi birçok Aksaraylı hemşehri dernek temsilcileri ile bir araya geldi.

Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’in kendileri ziyaret etmesinden oldukça memnun olan Aksaraylı Dernekler yöneticileri, Başkan Dinçer’i sıcak ve samimi karşıladı. Başkan Dinçer, sıcak karşılamadan dolayı Aksaray Dernekleri temsilcilerine tek tek teşekkür etti.

Belediye Başkanı Evren Dinçer, 23 Haziran’da tekrarlanacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminde İstanbul’da oy kullanacak Aksaraylı hemşerilerinden Cumhur İttifakı’nın adayı Binali Yıldırım’a destek ve dua istedi. Başkan Dinçer, Türkiye’nin ve Dünyanın neresinde olursa olsun her zaman Aksaraylı hemşehrilerinin yanında olduğunu ifade etti.

İstanbul’da ziyaretlerini sürdüren Başkan Dinçer, en kısa zamanda tekrar İstanbul’da yaşayan Aksaraylılarla bir araya geleceğini vurguladı.