Haber

AKSARAY BELEDİYE SPORUN YENİ YÖNETİMİ BAŞKAN DİNÇER’İ ZİYARET ETTİ

 

AKSARAY BELEDİYE SPORUN YENİ YÖNETİMİ BAŞKAN DİNÇER’İ ZİYARET ETTİ

AKSARAY BELEDİYE SPORDA HEDEF; “BAŞARILI OLMAK VE ÜST LİGLERE ÇIKMAK”

 

Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’in göreve gelmesiyle mücadele ettiği Amatör BAL Liginde şampiyon olarak Türkiye Futbol 3. Ligine çıkan Aksaray Belediye Spor ’da yeni yönetimin oluşması ile kollar sıvandı. Profesyonel takım kurma çalışmaları başladı.

Cem Çorakçı Başkanlığındaki Aksaray Belediye Spor Yönetimi, Kulübün Onursal Başkanı olan Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’i makamında ziyaret ederek karşılıklı görüş alış verişinde bulundu.

Kulüp Başkanı Cem Çorakçı, Aksaray Belediye Sporun iyi bir yapılanma ile güçlü bir kadroya kavuşacağının altını çizerek kendilerine her zaman en büyük desteği veren Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’e Teşekkür etti.

Başkan Evren Dinçer ise profesyonel ligde mücadele edecek olan Aksaray Belediye Sporun yönetim ve coşkulu taraftar desteği ile çok daha başarılı olacağını ve üst liglerde mücadele edeceğini belirterek, yeni yönetime ve oluşturulacak takıma başarılar diledi.

Aksaray Belediyespor’umuzun yeni Yönetim Kurulu Başkanı Cem Çorakcı’ya ve yönetim kurulu üyelerimize nazik ziyaretleri için teşekkür ederim.