Haber

BAŞKAN EVREN DİNÇER, HANIMELİ PAZARI’NDA HANIM ESNAFLARI ZİYARET EDEREK “HAYIRLI KAZANÇLAR” DİLEDİ

 

BAŞKAN EVREN DİNÇER, HANIMELİ PAZARI’NDA HANIM ESNAFLARI ZİYARET EDEREK “HAYIRLI KAZANÇLAR” DİLEDİ

 

Aksaray Belediyesi tarafından kadınların ev ekonomisine katkı sağlaması amacıyla kurulan Hanımeli Pazarı büyük ilgi görüyor.

Girişimci ve emekçi kadınlar, her hafta Çarşamba günü Cumartesi pazarı alanında kurulan Hanımeli pazarında kendi ürettikleri aksesuar, giyim, ev tekstili, takı, gıda, oyuncak gibi çeşitli ürünleri satışa sunuyor.

Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, Başkan yardımcılarıyla birlikte Hanımeli Pazarı’na gelerek, tüm esnafları tek tek ziyaret etti ve  “Hayırlı işler bol kazançlar” diledi.

Başkan Evren Dinçer, Hanımeli Pazarının daha da geliştirilmesi için gereken çalışmaların yapılacağını ifade ederek şunları söyledi “ Aksaray Belediyemize ait Hanımeli Pazarımızda ev hanımları gıda ürünleri başta olmak üzere aksesuar, giyim, ev tekstili, takı, , oyuncak gibi çeşitli ürünleri satışa sunuyor. Gerçekten bütün hanım esnaflarımız yaptıkları ve satışa sundukları ürünlerle çok güzel hizmet veriyorlar.

Hanımlarımızın ekonomik hayata katılımlarını artırmak ve girişimciliklerini desteklemek amacıyla Hanımeli Pazarımıza tüm Aksaraylıları davet ediyoruz. Çalışan vatandaşlarımızı, öğrencilerimizi ve tüm vatandaşlarımızı hem kahvaltıya hem de öğle yemekleri için Hanımeli Pazarımıza davet ediyoruz. Halkımızın desteği ile Hanımeli Pazarımızın daha da büyüyüp gelişeceğine inanıyoruz.” dedi.

Başkan Evren Dinçer’in Hanımeli Pazarı’nı ziyaret etmesinden dolayı çok memnun olduklarını ifade eden hanım esnaflar, Başkana ziyaretinden dolayı Teşekkür ettiler.