Haber

AKSARAY BELEDİYESİ BAKIM, ONARIM VE YENİ PARK YAPIMI ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

 

AKSARAY BELEDİYESİ BAKIM, ONARIM VE YENİ PARK YAPIMI ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

 

Aksaray Belediyesi Park ve Bahçeler Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından şehrin dört bir yanında parklarda çalışmalar devam ediyor.

Park ve Bahçeler Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Merkez 48 mahallede bulunan parkların bakım onarım çalışmaları yapılan plan doğrultusunda devam ediyor. Yapılan çalışmalarda öncelikle mahallelerde bulunan parkların eksiklikleri tespit ediliyor. Yapılan tespitlerin ardından ekipler tarafından eksiklikler giderilerek vatandaşların kullanımına sunuluyor.

Park ve Bahçeler Temizlik İşleri müdürlüğü ekipleri imara uygun alanlarda yeni park yapım çalışmalarına Yavuz Sultan Selim Mahallesi ve Ereğli Kapı mahallesinde devam ediyor.

Aksaray Belediyesi ekipleri 15 Nisan’ dan itibaren çalışmalarına her alanda devam ederek eksikliklerin anlık olarak giderilmesi için Belediye Başkanı Evren Dinçer’ in projeleri arasında yer alan Anında Çözüm Ekibi eksiklikleri çözüme kavuşturuluyor.

Vatandaşlar Belediyenin ve Belediye Başkanı Evren Dinçer’in göreve geldiği günden beri Aksaray için gereken çalışmaların anın da yapılmasından dolayı teşekkür etti.