Haber

VATANDAŞLARIMIZIN VE ESNAFLARIMIZIN YANINDAYIZ

 

VATANDAŞLARIMIZIN VE ESNAFLARIMIZIN YANINDAYIZ

BAŞKAN DİNÇER, HER FIRSATTA VATANDAŞLARI ZİYARET ETMEYE DEVAM EDİYOR

 

Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, Adıyaman Emniyet Müdürü Hemşerimiz Metin Alper ile birlikte Hacı Hasanlı Mahallesinde bulunan esnafları ve vatandaşları ziyaret etti.

Esnafları ve vatandaşları ziyaret eden Başkan Dinçer, "Yaşanabilir bir Aksaray için gecemizi gündüzümüze katarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Gönül Belediyeciliği alanında Esnafımızın ve Vatandaşlarımızın gönüllerine girmek için her fırsatta yanlarında olduğumuzu hissettiriyoruz. Esnaflarımızı ve Vatandaşlarımızı ziyaret ederek onların isteklerini dinleyip, hal ve hatırlarını soruyoruz" dedi.

Ziyaret esnasında Adıyaman Emniyet Müdürü Hemşerimiz Metin Alper, "Başkanımızın Aksaray için güzel hizmetler yapacağına inanıyorum. Birlik ve beraberlik içerinde huzurlu bir Aksaray için çalışacağına eminim.  Başkanımız Evren Dinçer’e yaptığı ve yapacağı hizmetlerden dolayı şimdiden teşekkür ediyorum" dedi.

Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer ve Adıyaman Emniyet Müdürü Metin Alper, Hacı Hasanlı Mahallesindeki esnafları ziyaret ederek esnaflarla ve vatandaşlarla hasbihal etti. Ziyaretlerin sonunda esnaflarla ve Vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çekinildi.

Vatandaşlar ve esnaflar ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer ile Adıyaman Emniyet Müdürü Metin Alper’e teşekkür etti.