Haber

Biriz, Beraberiz, Her Daim Bir Aradayız

Biriz, Beraberiz, Her Daim Bir Aradayız

 

Başkan Dinçer, “Anlamak Ve Anlatmak İçin Hemşerilerimizle Bir Araya Geliyoruz”

 

 

 

Aksaray Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Vatandaşlardan gelen davetleri kırmayan Başkan Dinçer, en son kurtuluş mahallesinde kışlık yufka yapan bayanlarla bir araya geldi. Ayrıca Cuma programlarını da aksatmadan devam eden Başkan Dinçer, cami cemaati ve civarda bulunan esnafları ziyaret ederek, hal hatırlarını soruyor.

 

Konuyla ilgili konuşan Başkan Dinçer; “şehrimizin her bölgesinde bir çalışma var. İstiyoruz ki kimse tozdan topraktan etkilenmesin ama bu mümkün değil. Fırsat buldukça hemşerilerimi ziyaret ediyor, Çevreye verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür diliyoruz diye bizzat iletiyorum. En çok rastladığım şey, “başkanım ilk başta çok kızmıştık ama bitince güzel oldu” cümlesi oluyor. Biz Aksaray’ımız için samimi bir şekilde özveriyle çalışıyoruz. İnşallah söz verdiğimiz tüm projelerimizi bir bir tamamlayacağız.” Dedi

 

Vatandaşlar ise Başkan Dinçer’in özverili çalışmalarından dolayı tebrik ederek tüm belediye çalışanlarına kolaylıklar diledi.