Haber

BAŞKAN DİNÇER ‘KİTAP GÜNLERİ’NDE ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

 

BAŞKAN DİNÇER ‘KİTAP GÜNLERİ’NDE ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

 

Aksaray belediye Başkanı Evren Dinçer, herkes kitap okusun diye düzenlenen ‘Kitap Günleri’ni ziyaret ederek öğrencilerle buluştu..

Başkan Dinçer, 19 yazar ve 70’e yakın yayınevinden binlerce kitabın yer aldığı ‘Kitap Günleri’nin çok büyük ilgi gördüğünü ve her gün yaklaşık 20 bin kişinin ziyaret ettiğini belirterek “ Amacımız herkesin kitap okumasını sağlamak. İnşallah ‘Kitap Günleri’ bu konuda çok faydalı olacaktır. Birbirinden değerli yazarlarımız halkımızla ve kitapseverlerle çok güzel söyleşilere imza atmakta. Her gün yüzlerce öğrencimiz kitaplarla buluşmaktadır. Bizlerde yeni güne ‘Kitap Günleri ’stantlarımızı ziyaret etmekle başladık. Öğrencilerimizle hasbıhal ettik. İnşallah hafta sonu da binlerce kitapsever hemşerimizi ‘Kitap Günleri’ne bekliyoruz” şeklinde konuştu. 

Aksaray Belediyesinin dev kitap Günleri organizasyonunu çok başarılı bulan eğitimciler ve öğrenciler “Gerçekten çok güzel bir organizasyon olmuş. Değerli yazarlarımızı görüp dinleme imkânına kavuşuyoruz. Binlerce kitabın arasında sevdiğimiz yazarların kitaplarını alıyoruz.

Bizlere böylesine güzel bir Kitap organizasyonu düzenleyen Belediye Başkanımız Evren Dinçer beye Teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuşarak memnuniyetlerini dile getirdiler.