AKSARAY BELEDİYESİ GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİNİN EN GÜZEL ÖRNEKLERİNİ SERGİLİYOR

 

AKSARAY BELEDİYESİ GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİNİN EN GÜZEL ÖRNEKLERİNİ SERGİLİYOR

EVE SICAK YEMEK İKRAMINA DEVAM EDİLİYOR

Aksaray Belediyesi’nin yaşlı, engelli ve ihtiyaç sahibi ailelerin gıda ihtiyaçlarının karşılanması adına başlattığı evelere sıcak yemek servisine devam ediliyor.

Sosyal Belediyecilik anlayışı ile vatandaşlarına hizmet etme gayreti içerisinde çalışmalar yürüten Aksaray Belediyesi evinde yemek yama durumu olmayan yaşlı, engelli ve ihtiyaç sahibi ailelerin evlerine sıcak yemek servisinde bulunuyor.

Aksaray Belediyesi ekiplerince gerçekleştirilen yemek servisleri yıl boyunca her gün yapılıyor. Belediyeye ait yemekhanelerinde hazırlanan yemekler, hijyenik bir ortamda hazırlanarak paketleniyor.  Hasta ve yaşlıların yiyebileceği özellikte yağ, şeker ve tuz oranları ölçülü şekilde hazırlanan yemekler kimsesiz, hasta ve yaşlı vatandaşların evlerine teslim ediliyor.

Evde Bakım ve temizlik hizmetleri projesi, sosyal Mağaza Otobüsü, giysi kumbaraları, glütensiz gıda temini projesi ve evde sıcak yemek servisi gibi projelerle vatandaşların yanında olan Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, gönül belediyeciliği anlayışı ile vatandaşların her zaman yanında olduklarını ifade etti.

 

 

 

 

Tarih: 2021-09-27 11:53:36
Belediye Başkanı
Dr. Evren Dinçer
  • +