BAŞKAN DİNÇER, GENİŞLETİLMİŞ İL BAŞKANLARI TOPLANTISINA TELEKONFERANS YÖNTEMİYLE KATILDI

 

BAŞKAN DİNÇER, GENİŞLETİLMİŞ İL BAŞKANLARI TOPLANTISINA TELEKONFERANS YÖNTEMİYLE KATILDI

Belediye Başkan Evren Dinçer, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Tüzün, Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Emin Kılıç ile birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında AK Parti 143. Genişletilmiş İl Başkanları toplantısına telekonferans yoluyla katıldı.

Belediye Başkanı Evren Dinçer toplantı ile ilgili yaptığı değerlendirmede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 81 İl’de ki AK Parti İl yöneticileri ile telekonferans yoluyla bir araya geldiğini söyledi. Aksaray parti teşkilatı olarak istişareye dayalı bu toplantıları önemsediklerini söyleyerek “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan toplantı bizlere önemli mesajlar vermiştir.  2021 yılı için hedeflenen temel hizmet alt yapılarını aktarmıştır. Bizlerde yerel yönetimler olarak üzerimize düşen görevleri yapmaya hazırız” dedi.

Başkan Dinçer, açıklamasının son bölümünde “Milletimize hizmet yolunda attığımız her adım Aksaray’ımıza değer katacaktır” ifadelerini kullandı.

Tarih: 2021-01-21 15:00:11
Belediye Başkanı
Evren Dinçer
  • +