"PROTOKOL ÜNİVERSİTELİ GENÇLERLE SIRA GECESİNDE BİR ARAYA GELDİ"

"PROTOKOL ÜNİVERSİTELİ GENÇLERLE SIRA GECESİNDE BİR ARAYA GELDİ"

Vali Hamza Aydoğdu, Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer ve il kurum müdürleri ile birlikte Aksaray KYK erkek öğrenci yurdunda üniversiteli öğrencilerle biraraya geldiler.

Aksaray KYK erkek öğrenci yurdu çok amaçlı salonunda öğrencilerle buluşan Başkan Dinçer ve Vali Aydoğdu, gençlere çiğ köfte ikramında bulundu. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam edilen görüşmede öğrenciler bağlama çalarak şarkı söylediler.

Öğrencilerin soruları üzerine tecrübelerini aktaran İl protokol üyeleri, Gençlerle uzun uzun sohbet etti.  Kendi öğrencilik yıllarında yaşadığı anılarını öğrencilerle paylaşan Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’de gençlerin kendisini en güzel şekilde yetiştirmesi gerektiğini vurguladı.

Başkan Dinçer yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; ;’’Siz ülkemizin yarınlarısınız öğrencilik yılları en verimli ama en hızlı geçen zamanlardır. Bu zamanlarınızın kıymetini bilin en verimli şekilde geçirmeye çalışın. Çünkü öğrencilik yıllarında edinilen deneyimler hayatınız boyunca sizin faydanıza olacaktır. Bizler Belediye olarak projelerimizi sizin ilgi ve ihtiyaçlarınıza uygun şekilde hayata geçirmeye çalışıyoruz. Belediye hizmetlerimizden faydalanın eksik gördüğünüz hizmetler noktasında da mutlaka bize bildirin.’’ Dedi.

Tarih: 2021-10-14 14:40:29
Belediye Başkanı
Dr. Evren Dinçer
  • +