Haber

BAŞKAN EVREN DİNÇER, KENDİSİNE MEKTUP YAZAN 10 YAŞINDAKİ YİĞİT KAAN ARIBAŞ’I MAKAMINDA MİSAFİR ETTİ

 

BAŞKAN EVREN DİNÇER, KENDİSİNE MEKTUP YAZAN 10 YAŞINDAKİ YİĞİT KAAN ARIBAŞ’I MAKAMINDA MİSAFİR ETTİ

10 YAŞINDAKİ İLKOKUL ÖĞRENCİSİ, BAŞKAN DİNÇER’E PROJELERİ HAKKINDA BİLGİ VERDİ

 

Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, kendisine mektup yazarak, enerji tasarrufu, çöplerin geri dönüşümü ve ağaçlandırma çalışmaları ile ilgili istekleri hakkında bilgi veren Emlak Kredi İlkokulu 4. sınıf öğrencisi Yiğit Kaan Arıbaş’ı makamında misafir etti.

Ailesi ile birlikte Aksaray Belediyesine gelen Yiğit Kaan Arıbaş Belediye Başkanı Evren Dinçer ile tanışmanın sevincini yaşadı.10 Yaşındaki Yiğit Kaan Arıbaş Belediye Başkanı Evren Dinçer ile yaptığı görüşmede; Aksaray’da yaşayan bir çocuk olarak çöplerin geri dönüşümün sağlanması, enerji tasarrufu ve çarşı merkezinde ağaçlandırılma yapılmasını istediğini söyledi. Yiğit Kaan Arıbaş, Başkan Dinçer’in bu isteklerini yerine getireceğine inandığı belirterek aynı zamandan yeni görevinde başarılar diledi. 

Başkan Evren Dinçer ise yaptığı açıklamada “Daha önce bizlere mektup yoluyla projelerinden bahseden Emlak Kredi İlkokulu 4. sınıf öğrencisi Yiğit Kaan Arıbaş'ı ve ailesini belediyemizde misafir ederek, kendisiyle projeler hakkında fikir alışverişinde bulunduk.

4. sınıf öğrencisi Yiğit Kaan Arıbaş’a gösterdiği medeni cesaretten ve çevreye duyarlı bir birey olmasından dolayı Teşekkür ediyorum. Ailesine ve kendisine nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, eğitim hayatında başarılar diliyorum.” dedi.