İÇERİK

Mobil Uygulama Gizlilik Sözleşmesi

AKSARAY BELEDİYESİ MOBİL UYGULAMA GİZLİLİK POLİTİKASI

Tüm Kullanıcılarımızın gizliliği bizim için önemlidir.

Kişisel Verilerinizi Kullanma Şeklimiz
Uygulamamızı kullananların kişisel verileri işlenir.

Bize Erişin ekranını kullanarak yapmış olduğunuz başvurularınızı değerlendirilebilmesi için isminiz, e-posta adresiniz, cep telefonu numaranız, konu başlığınız ve mesaj bilgileriniz istenmektedir.
Hizmet Masası / Online İstek ekranını kullanarak yapmış olduğunuz başvurularınızı değerlendirilebilmesi için isminiz, soyisminiz, cep telefonu numaranız, e-posta adresiniz, mahalleniz, caddeniz, site adınız, blok numaranız, apartman numaranız, kapı numaranız, iç kapı numaranız, daire numaranız, mesajınız ve eklemek istediğiniz fotoğraf bilgileriniz istenmektedir.
Başvuru ile ilgili sonuç ve değerlendirmeleri tarafınıza tekrar iletmek için bu bilgilere ihtiyaç duyulmaktadır. Bilgileriniz kesinlikle üçüncü şahıs kişiler ile paylaşılmamaktadır.
Kişisel Verilerinizi korumak için;
Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak, hasar riskini en aza indirmek, bilgi kaybı ve yetkisiz erişimden veya bilgiyi kullanmak için önlemler uygulanmaktadır.

Sunuculardaki güvenlik duvarları, SSL bağlantıları ve hassas verilerin şifrelenmesi yoluyla koruma önlemleri bulunmaktadır.

Bununla birlikte, bu tedbirler mutlak bilgi güvenliği sağlayamamaktadır. Dolayısıyla, kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için çaba sarf edilir, ancak garanti edilmez ve uygulamanın ve ilgili veritabanlarının herhangi bir haksız davranış, arıza, izinsiz engeller, erişim veya diğer kötüye kullanım kötüye kullanımdan tamamen muaf olacağı da beklenmemelidir.

Cihaz Üzerinde İstenen Yetkiler
Kamera erişim yetkisi (İsteğe bağlı)
GPS konum bilgisi
Harici depolama aygıtı içeriğini okuma /değiştirme/ silme
Ağ durumunu izleme
İnternet erişimi
Wİ-Fİ durumunu görüntüleme.

Bu Gizlilik Bildiriminde Yapılan Değişiklikler

Bu Beyan, herhangi bir zamanda güncellenebilir. Taraflar, Gizlilik Bildirimi’nin güncellenmiş bir sürümünü hizmet aracılığıyla yayınlayacaktır. Taraflar, bu Gizlilik Bildirimi’nde yapacağı değişikliklerden haberdar olmak ve tarafların kişisel Verilerinizi nasıl koruma altına alacakları konusunda bilgi sahibi olmak için bu sayfayı zaman zaman kontrol etmeniz önerilmektedir. Bu Gizlilik Bildirimini periyodik olarak gözden geçirmek ve güncellemeler hakkında bilgi sahibi olmak uygulamaları kullanan kullanıcının sorumluluğundadır ve kullanıcı bunu kabul ve taahhüt eder.

Bu Bildirimde yapılan değişikliklerin herhangi birine bağlı kalmayı kabul etmektesiniz. Değişiklik yürürlüğe girdikten sonra uygulamayı kullanmaya devam etmeniz, değiştirilen bildirimi kabul ettiğinizi gösterecektir. Değiştirilen bildirimi kabul etmiyorsanız, uygulamayı kaldırabilir veya kullanmaktan kaçınabilirsiniz.

Bu Gizlilik Bildirimi ile ilgili herhangi bir sorunuz ile karşılaşmanız halinde [email protected] adresinde e-posta göndererek iletişime geçebilirsiniz.