Haber

BAŞKAN EVREN DİNÇER “RAMAZAN BAYRAMANIZI TEBRİK EDERİM”

 

BAŞKAN EVREN DİNÇER  “RAMAZAN BAYRAMANIZI TEBRİK EDERİM”

“BİRLİĞİMİZİN DAHA DA GÜÇLENMESİNE VESİLE OLAN BAYRAMDA BİRBİRİMİZİ KUCAKLAMALIYIZ”

 

Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Dinçer mesajında  ”Milletçe güzelliklerin, iyiliklerin, hoşgörü ve yardımlaşma duygularının yoğunlaştığı, dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulup yerini barışa bıraktığı, birlik ve beraberliğin pekiştiği bir Ramazan Bayramına daha kavuşacak olmanın mutluluğu içerisindeyiz.” ifadelerini kullandı.

Başkan Dinçer; “İdrak edeceğimiz bu Bayramda aile büyüklerimize, akrabalarımıza, komşularımıza, arkadaş ve dostlarımıza hürmet ve muhabbetlerimizi gösterme bilinciyle bu mübarek günde dargınlıkları ve kırgınlıkları bir kenara bırakarak, birbirimizi kucaklamalıyız. Yaşamımızı zenginleştiren ve renklendiren bayramları, insanların birbirine yakınlaşması, kaynaşması, üzüntülerin yerini sevincin alması, kardeşlik ve dostluk bağlarının canlanması, birliğimizin daha da güçlenmesi için önemli birer fırsat olarak değerlendirmeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramı'nın tüm insanlığa, ülkemize ve şehrimize huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diler, sevdiklerinizle birlikte güzel bir bayram geçirmeniz temennisi ile bayramınızı en içten duygularla tebrik ederim.”