Haber

BAŞKAN DİNÇER HER ZAMAN HALKIN İÇİNDE..

 

BAŞKAN DİNÇER HER ZAMAN HALKIN İÇİNDE..

BAŞKAN EVREN DİNÇER, HALK OTOBÜSÜNDE VATANDAŞLARLA YOLCULUK YAPTI

OTOBÜSLE TOKİ’YE GİDEN BAŞKAN, GENÇOSMAN PARKINDA VATANDAŞLARLA BULUŞTU

 

Aksaray halkının teveccühü ile belediye başkanı seçilen Evren Dinçer, her zaman halkın içinde olmaya devam ediyor. Göreve geldikten sonra çoğu zaman sabahları işe yürüyerek gidip gelen Belediye Başkanı Evren Dinçer, bu kez özel halk otobüsüne binerek yolculuk yaptı ve yol boyunca vatandaşlarla sohbet ederek talep ve önerilerini dinledi.

Kurşunlu Camii önündeki duraktan özel halk otobüsüne yolcu olarak binen Başkan Dinçer, çarşı merkezinden TOKİ Cumhuriyet Mahallesine kadar vatandaşlarla birlikte seyahat etti.

Başkan Dinçer, otobüste bulunan yolcularla sohbet ederek talep ve önerilerini dinledi

Otobüs yolculuğu TOKİ de son bulan Belediye Başkanı Evren Dinçer, durakta indikten sonra Aksaray’ın en büyük ikinci parkı olan 150 dönümlük Gençosman Parkında gezi ve incelemelerde bulundu.

Başkan Dinçer, TOKİ Gençosman parkında akşamın serinliğinde piknik yapan vatandaşlarla bir araya gelerek hasbıhal etti.

Gençosman Parkındaki vatandaşlar, Belediye Başkanı Evren Dinçer’e istek ve taleplerini ilettikten sonra anı olarak hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Bu arada parkta inceleme yapan ve parkın son durumu hakkında yetkililerden bilgi alan Başkan Evren Dinçer, binlerce vatandaşın faydalandığı Gençosman Parkında iyileştirme yapılması konusunda talimat verdi.