Haber

AKSARAY BELEDİYESİ HALK GÜNÜ BULUŞMALARI DEVAM EDİYOR

 

AKSARAY BELEDİYESİ HALK GÜNÜ BULUŞMALARI DEVAM EDİYOR

BAŞKAN DİNÇER, VATANDAŞI DİNLEYİP ÇÖZÜM YOLU GÖSTERDİ

 

Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, her hafta Salı günleri gerçekleşen “Halk Günü”nde vatandaşları birebir dinleyip istek ve talepleri dinledi. Başkan Dinçer, toplantı esnasında halktan gelen talep doğrultusunda birçok istek ve öneriye cevap verdi.

Belediye meclis salonunda gerçekleşen “Halk Günü” buluşmalarına bu hafta yoğun katılım oldu. Belediye Başkanı Evren Dinçer, vatandaşlardan gelen istek ve talepleri dinledi. Belediye başkan yardımcıları ile belediye birim müdürlüleri halk günü buluşmalarında hazır bekledi.

Aksaray Belediyesinin halk günü buluşmaları ile gönül belediyeciliği örneği sergilediğini belirten Başkan Evren Dinçer, “Halkımızın daima yanında olan bir anlayış ile belediye hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Halk Günü vesilesi ile halkımızın istek ve taleplerini doğrudan bizlere iletiyor. Bizler ise birçok istekleri toplantı esnasında çözüme kavuşuyoruz” dedi.

HALK GÜNÜ’NDE ÖĞRETMENİ İLE BULUŞTU

“Halk Günü” buluşmalarında Belediye Başkanı Evren Dinçer’e ilkokul öğretmeninden sürpriz bir ziyaret gerçekleşti. Zafer İlkokulu emekli müdürlerinden Recep Bulut ve okulun halen müdürlük görevini sürdüren Selman Emre Darılmaz, Başkan Dinçer’in ilkokul yıllarına ait okulun fotoğraf albümü yanlarında getirdiler.

Başkan Dinçer, öğretmeni Recep Bulut ile geçmiş yılları birlikte yad ettiler. Başkan Dinçer, öğretmeninin ziyaretinden oldukça memnun oldu ve kendisine teşekkür etti. Emekli okul Müdürü Recep Bulut, öğrencileri ile her zaman gurur duyduğunu söyleyip, “Öğrencilerimin böyle bir makama geldiğini görmek bizim için büyük bir sevinç kaynağı. Kendisine görevinde başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.