Haber

BAŞKAN VE VALİDEN KOMŞU BELEDİYEYE ZİYARET

 

BAŞKAN VE VALİDEN KOMŞU BELEDİYEYE ZİYARET

AKSARAY BELEDİYE BAŞKANI EVREN DİNÇER VE VALİ ALİ MANTI, NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI RASİM ARI’YI ZİYARET ETTİ

 

Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, Aksaray Valisi Ali Mantı ile birlikte Ahiler Kalkınma Ajansının Nevşehir’de düzenlenen aylık olağan yönetim kurulu toplantısına katıldı.

Başkan Dinçer ve Vali Ali Mantı toplantı sonrası komşu Nevşehir’in genç ve dinamik belediye başkanı Rasim Arı’yı makamında ziyaret etti.

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, Aksaray Valisi Ali Mantı ve Belediye Başkanı Evren Dinçer’i misafir etmekten onur duyduğunu ifade ederek Aksaray heyeti ile karşılıklı görüş alış verişi ve istişarede bulundu.  

Nevşehir belediye başkanı Rasim Arı, ziyaretin anısına Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’e tablo ve çeşitli hediyeler takdim etti.

Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, ziyaret ilişkin yaptığı açıklamada misafirperverliğinden dolayı komşu Nevşehir’in belediye Başkanı Rasim Arı’ya teşekkür ederek “ Komşu ilimiz Nevşehir’in genç ve dinamik belediye başkanı Rasim Arı’yı Valimiz Sayın Ali Mantı ile birlikte ziyaret ettik. Sıcak karşılaması ve ev sahipliğinden dolayı Nevşehir belediye başkanımız Rasim Arı’ya teşekkür ediyor çalışmalarında başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.