Haber

AKSARAY PROTOKOLÜ YAŞLILARI, HASTALARI, SEVGİ EVLERİNDEKİ ÇOCUKLAR İLE POLİS VE ASKERLERİ ZİYARET EDEREK BAYRAMLAŞTI

 

AKSARAY PROTOKOLÜ YAŞLILARI, HASTALARI, SEVGİ EVLERİNDEKİ ÇOCUKLAR İLE POLİS VE ASKERLERİ ZİYARET EDEREK BAYRAMLAŞTI

 

Kurban Bayramı tüm yurtta olduğu gibi Aksaray'da da çeşitli ziyaretlerle kutlandı.

Aksaray protokol üyeleri Kurban Bayramı arifesinde huzurevi, çocuk yuvası, hastane, emniyet ve Jandarma teşkilatlarına bayram ziyaretinde bulundu.

Öğretmenevindeki ilk programa Aksaray Valisi Ali Mantı, AK Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, Milliyetçi Hareket Partisi Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı, İYİ Parti Aksaray Milletvekili Ayhan Erel, Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, siyasi parti ve STK temsilcileri katıldı.

Vali Ali Mantı eşi Işıl Mantı ile beraberindeki heyet,  huzurevini ziyaret ederek yaşlılarla bir süre sohbet edip, bayramlarını kutladılar.

Protokol üyeleri ve beraberindekiler sevgi evlerinde kalan çocukları ziyaret ettiler. Çocuklara zarf içinde bayram harçlığı verdiler. 

Daha sonra Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi gören hastalar ziyaret edildi. Protokol üyeleri hastaları ziyaret ederek hem geçmiş olsun dileğinde bulundu hem de hasta ve yakınlarının bayramını tebrik ettiler.

Protokol üyeleri, Hastane ziyaretinin ardından Emniyet Müdürlüğü Personelini ve İl Jandarma Komutanlığındaki askeri personeli ziyaret ederek, teşkilat mensuplarıyla bayramlaştılar.