Haber

BELEDİYE BAŞKANI Dr. EVREN DİNÇER, BELEDİYE PERSONELİ İLE BAYRAMLAŞTI

BELEDİYE BAŞKANI Dr. EVREN DİNÇER, BELEDİYE PERSONELİ İLE BAYRAMLAŞTI

 

BAŞKAN DİNÇER; “BİZ BİR AİLEYİZ”

 

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Ramazan Bayramı dolayısı ile belediye hizmet binasındaki ve şehrin çeşitli yerlerinde bulunan hizmet birimlerindeki personellerle bayramlaştı. Tüm personellerin bayramını tek tek kutlayan Başkan Dinçer’e belediye başkan yardımcıları da eşlik etti.

 

Belediye Başkanı Dinçer; başkan yardımcıları, birim müdürleri ve belediye personellerinin katıldığı bayramlaşma töreninde birlik ve beraberlik mesajı vererek “Biz bir aileyiz” vurgusu yaptı.

 

Belediye personelleri ile bir araya gelen Başkan Dinçer, özveri ile çalışan personele gerçekleştirdikleri hizmetlerden ötürü teşekkür ederek bayramlarını tebrik etti. Bayramların fırsat olduğunu ifade eden Belediye Başkanı, büyüklerin ziyaret edilip hasret giderilerek moral kaynağı olduğunu dile getirdi.  

 

Bütün personelin iş birliği içinde çalışarak başarıya ulaştıklarını belirten Belediye Başkanı Dinçer, yaptığı konuşmasının devamında; “Öncelikle Ramazan Bayramı’nızı en içten dileklerimle kutluyorum. Ramazanlar, bayramlar hızla gelip geçiyor. Geriye dönüp baktığımızda, yapmış olduğumuz hizmetler ve vazifeler kalıyor. Sürekli olarak geriye dönük neler yaptığımızın ve ilerleyen süreçte neler yapacağımızın muhasebesini yapıyoruz.

 

Başkan yardımcılarımız, birim müdürlerimiz ve personellerimizle birlikte şehrimizdeki hizmet kalitesini artırmaya yönelik çalışmalar yapıyoruz. Hızla büyüyen ve gelişen şehrimize hizmet kalitemizi nasıl artıracağımıza yönelik sürekli plan ve program içerisindeyiz. Şehrimiz sürekli göç alan büyüyen bir şehir. Bu bağlamda da belediyecilik hizmetleri oldukça önem arz etmektedir. Yapmış olduğunuz çalışmalarınızdan ötürü sizlere teşekkür ediyorum. Tekrardan hayırlı bayramlar, Rabbim nicelerine kavuşturmayı nasip etsin.” ifadelerini kullandı.