Haber

AKSARAY BELEDİYE BAŞKANI EVREN DİNÇER HALK GÜNÜ TOPLANTILARINDA VATANDAŞLARLA BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR.

 
AKSARAY BELEDİYE BAŞKANI EVREN DİNÇER HALK GÜNÜ TOPLANTILARINDA VATANDAŞLARLA BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR.
BAŞKAN DİNÇER, “AMACIMIZ HIZLI ÇÖZÜM ÜRETMEK”
 
Aksaray Belediyesi’nin her hafta salı günü gerçekleştirdiği, halkın istek ve belediyeden beklentilerini doğrudan Belediye Başkanına ilettiği “Halk Günü Toplantıları” devam ediyor.
Aksaray Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleştirilen halk günleri toplantısında, vatandaşlar başkanla birebir görüşme imkânı buluyor. Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, amaçlarının tüm vatandaşlar ile doğrudan iletişim kurmak ve sorunlara hızlı çözüm üretmek olduğunu belirtti.
Vatandaşların sorunlarını birebir dinleyen Başkan Evren Dinçer, ilgili birim müdürlerine hemen çözüm üretilmesi ve vatandaşların bilgilendirilmesi konusunda talimat verdi.
Sivil Toplum Örgütü temsilcilerinin katıldığı halk günü toplantılarında toplumun her kesiminden vatandaşlar başkanla birebir görüşüyor. Bu hafta düzenlenen Halk Günü toplantısında Stuttgart Aksaraylılar Derneği Başkanı Abdullah Çalışkan katılarak dernek faaliyetleri hakkında Başkan Evren Dinçer’e bilgi verdi.
Başkanla yüz yüze güreşen vatandaşlar, “Başkanımız sağ olsun bizler için düzenlediği Halk Günü toplantılarında isteklerimizi ve taleplerimizi dinledi ve çözüm bulunması konusunda gerekeni yaptı. Başkanımızdan ve hizmetlerinden çok memnunuz. Başkanımıza bizlere böyle bir imkân sağladığı için Teşekkür ediyoruz” şeklinde konuşarak memnuniyetlerini dile getirdiler.