Haber

BELEDİYE BAŞKANI DR EVREN DİNÇER PERSONELLERLE BİR ARAYA GELDİ

BELEDİYE BAŞKANI DR EVREN DİNÇER PERSONELLERLE BİR ARAYA GELDİ

 

BAŞKAN DİNÇER; ‘’KALİTELİ VE KESİNTİSİZ HİZMET EKİP İŞİDİR’’

 

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, şehrin güzelleşmesi için çalışma yürüten personellerle kahvaltı programında bir araya geldi.

 

Aksaray Belediyesi ek hizmet binasında personellerle buluşan Başkan Dinçer, sahada yürütülen çalışmalar hakkında istişarelerde bulundu. 400 personelin katıldığı programda Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’e Belediye Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri de eşlik etti. Başkan Dinçer toplantıda personellere başarı belgesi takdiminde bulundu.

 

Belediye hizmetlerinin kesintisiz ve kaliteli olmasının bir ekip işi olduğunu belirten Başkan Dinçer, açıklamalarının devamında şu ifadeleri kullandı; ‘’Şehrimize kalıcı eserler bırakmak vatandaşlarımıza kesintisiz hizmet vermek için hep birlikte çalışıyoruz. Belediyemizin şehrin her noktasında yoldan kaldırıma, sıcak asfalttan alt yapıya, parklardan yeni tesislerinin yapımına kadar birçok çalışması var. Personellerimiz ile bu çalışmaların tam ve zamanında gerçekleştirilmesi için mücadele veriyoruz. Halkımızın memnuniyetine şahit olmak emeğimizin en güzel dönütü oluyor. Çalışmalarda emeği geçen tüm personellerimize teşekkür ediyorum.’’ Dedi.

 

Belediye personelleri Başkan Dinçer’in hem çalışma anında hem de sosyal hayat içerisinde kendilerini yalnız bırakmadığını belirttiler. Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’e teşekkür ettiler.